RuyaTabirleri.com

Rüyada Sınav Sonucu Görmek

Rüyada sınav sonucu görmek, sonucun müspet veya menfi olmasına göre değişeceği gibi, rüyanın tamamıyla ilişkilendirilerek açıklanması daha doğrudur. Her türlü sınav rüyası, kişinin zorluklar karşısında sergileyeceği çabanın, fedakarlığın ve her türlü girişimin işaretidir. Rüya sahibinin hayatını kazanmak için didindiğini, canla başla çalıştığını ve küçük sorunları kafasına takmadığı gibi, çok büyük ideallere sahip olduğunu, hayallerine, amaçlarına ulaşmak için gözü pek bir şekilde hareket ettiğine de alamet eder. Sınav sonucu, beklenilen bir haberi almaya, bir sorunun çözüme kavuşmasına da yorumlanır.

Rüyada Olumlu Sınav Sonucu Görmek

Başarının işareti olan rüya, yüz güldürecek, kişinin uzun zamandır beklediği ve nihayet rahatlamasına neden olacak bir haberi alacağını bildirir.  Kişinin içinde bulunduğu şartların iyi olduğuna ve zemininin çok sağlam olduğuna, hayatına dair ne karar alırsa alsın başarıya ulaşmasında herhangi bir engel kalmayacağına, emellerine ulaşmasına az kaldığına yorumlanır. Alınacak güzel haberlere de delalet olan rüya, peş peşe yaşanacak güzel gelişmelerin de müjdecisidir. Geleceğin kişi için çok fazla umut dolu olacağını ve isteklerine ulaşması konusunda hayatın cömert davranacağını, her zaman rahat hareket etme olanağı bulacağı gibi, hayalindeki işi yapma şansını da elde edeceğini bildirir.

Rüyada Olumsuz Sınav Sonucu Görmek

Yapılan bir hatanın kişinin geleceğini çok kötü etkileyeceğine ve bu hatanın üzüntüsünün bir ömür süreceğine işarettir. Yaşanan kötü bir olaydan sonra kişinin iç dünyasına dönerek kendisini çok daha fazla dinleyeceğini ve yaşadığı bu olumsuzluktan gerekli dersleri çıkararak hayatına devam edeceğini de bildirir. Bazen kötü sonuçlanan bir girişimin aslında kişi için son derece hayırlı olacağına da yorumlanır.

Rüyada Sınav Sonucu Görmenin Psikolojik Yorumu

Kişinin huzursuz bir yaşama sahip olmasına ve varlığını, yaşamını bir çeşit tehdit altında hissettiğini işaret eder. Derin uykusuzluk çeken, endişelerinden ötürü sürekli varsayımlar edinen ve telaş içinde hareket eden insanları sembolize eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Sınav Sonucu Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. Seyda (18 Aralık 2016 saat: 09:21)

  Rüyamda ingilizce sınavı oluyordum ve sınav çok kolaydı ama ben yapamıyordum.Hoca ise tüm kağıtları toplamıştı ve ders anlatıyordu.Benim kağıdımı verdiğimi fark etmemişti.Ben de yapmaya devam ediyordum ama anlamıyordum ve kafadan atıyordum cevapları.En sonunda kağıdımı verdim.Sınavdan 70-80 gibi bir not aldım ve üzüldüm.Rüyamı yorumlar mısınız? Bu neyin alameti?

 2. ozlem (21 Kasım 2016 saat: 23:42)

  Iyi akşamlar. Geçtiğimiz günlerde kpss sınavına girdim. Kayın pederim rüyasında 85 aldığımı ve bunu kendisine hbr verdigimi görmüş. Anlamını çok merak ediyorum. Yorumlarınızı bekliyorum lütfen benim için yorumlarınız çok önemli

 3. C.e (06 Kasım 2016 saat: 08:29)

  Rüyamda TEOG Sınavına giriyorum. Sınav çok çabuk bitiyor. Sınav bittikten sonra hemen sonuçlar açıklanıyor. Ben düşük bir puan bekliyorum. Beklediğimden daha düşük puan geliyor. TEOG puanım 212. Ben çok kötü buluyorum ama çevremdekiler puanın çok iyi ve benzeri şeyler söylüyolar. Lütfen yorumlar mısınız?

 4. A.C (22 Temmuz 2016 saat: 22:57)

  Rüyamda ilginç olarak arabada olduğumu ve dağlar gördüğümü fakat bu dağların yabancı bir ülkede olduğunu anlıyorum bir yandan da annemin sınav sonucumu okuduğunu görüyorum fakat sınav sonucumu ben tam olarak göremiyorum bana matematikten kaç yanlışım olduğunu soruyor ona 2 diyorum o ise 5 diyor sonra rüya bitiyor.

 5. ayse (15 Temmuz 2016 saat: 10:53)

  RÜyamda bayan hocam erkek hocamın sınav kagıdını gösteriyordu bana.Not önce 68 di.daha sonra kagıt incelendi ve ben elime aldığımda notu 69 olarak gördüm.İçimden neredeyse daha yüksek alacakmış hoca ama bu notta cok iyi diyordum.Bayan hocam bana gördün mü ne kadar iyi almıs diyordu.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , ,