RuyaTabirleri.com

Rüyada Sınava Geç Kalmak

Rüyada sınava geç kalmak, kaçırılacak büyük bir fırsatı işaret eder. Ömür boyu sürecek ve kişinin hayatının her anında pişmanlık ve üzüntüyle anımsayacağı önemli bir şansı kaçırmasına alamet eden rüya aynı zamanda yanlış evlilikler yapılacağını ve boşanma gibi sıkıntılar yüzünden kişinin tüm hayatının alaşağı olacağı anlamına da gelir. Bekar kimseler için sorumsuzca davranılması yüzünden ikili ilişkilerde istenilen mutluluk yakalanamaz. Sınava geç kaldığını gören kişi daha önce yarım bıraktığı bir işin sorun haline gelmesi sonucu zor duruma düşer.

Rüyada Geç Kalmak

Bir yere geç kaldığını görmek genellikle kaçan güzel fırsatlar ve şanssızlık anlamına gelir. Kişinin aşırı dikkatsiz tavırları yüzünden sık sık kaza veya aksilik yaşayacağına, iş düzenini oturtamadığı için de sonuçların kendisini memnun etmeyeceğini bildirir. Her açıdan kaçan imkanlar ve derin bir pişmanlık duygusu ile hayata küsmek şeklinde tabir edilebilir

Rüyada Sınav Kazanmak

İş hayatında ticaretle uğraşan kişiler için bulunmaz bir fırsatın kapıda olduğuna, daha önce yapılan akıllı girişimler ve yatırımların meyvelerinin ise kısa süre içinde toplanacağına delalet eden çok hayırlı bir rüyadır. Çocukları olan kişiler için ise, onların elde edeceği başarılar nedeni ile duyulacak gurur anlamına gelir.

Rüyada Sınava Girmek

Kişinin sahip olduğu pratik zeka ve analiz gücü sayesinde iş konusunda çok doğru atılımlar yapacağı, fırsatları önceden sezerek kaçırmayacağı ve işlerini herkesin takdirini toplayacak kadar büyüteceğini işaret ecen rüya, her alandaki mantıklı yaklaşımın kişiyi uzun vadede başarıdan başarıya taşıyacağını da bildirir.

Rüyada Sınava Geç Kalmanın Psikolojik Tabiri

Genellikle öğrenim çağındaki gençlerin ve çocukların sıklıkla gördüğü rüyalardır. Sınav stresinin insan üzerinde yarattığı gerginlik ve aşırı stres nedeni ile kişiler gün boyu buna yönelik düşünceler üretirler. Gün içindeki düşünceleri ve kaygıları da geceleri rüyalarda bu şekilde ortaya çıkar. Sınavı kazanma isteğinin ve başarısızlık endişesinin yarattığı sembolik bir rüyadır.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Sınava Geç Kalmak İle İlgili Rüyalar;

 1. Ayşegül (24 Aralık 2016 saat: 16:46)

  Rüyamda bir sınava gitmek için hazırlanıyorum ve tam gidecekken o sınavın gerçek olmadığı aklıma geliyor ve annemin her zamanki gibi saçma ve gereksiz sorularına mâruz kalıyorum sınava gidermiş gibi dışarı çıkıp o saate kadar geziyorum.

 2. Rabia (23 Ekim 2016 saat: 12:51)

  Ben ruyamda kpss sinavinin evimde olacağını dusunuyor ve bekliyorum fakat herkes sinava girerken ben giremiyorum ve cok sonra öğreniyorum ki sinav baska yerdeymis ve agliyorum hem de hüngür hüngür agliyorum saatlerce agliyorum hatta uyandigimda hala ahliyordum

 3. şükran (23 Ağustos 2016 saat: 23:47)

  Ben sınava hazırlanıyorum ve cok sitresliyim cok emek veriyorum korkuyorum bundan kaynaklı sınava gec kaldığımı goruyorüm bazende sınav yerine gidiyorum ama işaretlemiyorum bu beni korkutuyor lütfen yardımcı olurmusunuz bunu sürekli görüyorum

 4. tugba (16 Mayıs 2015 saat: 07:21)

  ruyamda yarin kppss varmis bende cok calismisim ama yarin aksamda evli olan abimin dugunu varmis babama soyluyorum babamda kizim cayimizi icelim de gidek diyor ust komsu bardak iatemeye geliyor ama oturup kaliyor sonra mutfak bulasik bende yikamaya basliyorum makinenin kapagini kaldirinca caybardaklari makinenin icine gidiyor bende bagirmaya basliyorum bu komsu bu evden gidecek diye sonra bir bakiym ki bizim dugn baslamis oynuyoruz sonra biri beni kaciriyor dugunfe

 5. kadiir (29 Aralık 2014 saat: 12:55)

  6 senedir lise okuyorum. Bu hafta sonu sinavlarim var. Ruyamda cumartesi sabah olan 2 sinavima girmis oluyorum. öglen sinavlarini kaciriyorum. Cok uzuluyorum. Bitiremedik bu seferde diyorum falan. Agliyorum uzuntuden. Sigarayi biraktim. Ruyamda sigara iciyorum falan o derece.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,