RuyaTabirleri.com

Rüyada Sınava Girdiğini Görmek

Rüyada sınava girdiğini görmek, kısa zaman içinde kişinin bir imtihanla sınanacağına, rüyada sınavda alınan derece ise bu imtihanı verip veremeyeceğine işarettir. Rüyasında sınavda ter döken kişi, gerçekte de bazı zorluklarla karşılaşır ve bu zorluklar sonucunda sıkıntıya düşer. Bazı yorumculara göre ise bu rüya iş hayatında atılımlarda bulunarak parlak bir kariyer elde etmeye, geçim darlığından kurtulup feraha ermeye işarettir.

Rüyada Girdiği Sınavı Geçtiğini Görmek

Rüyasında sınavda başarılı olan kişinin dünya hayatında her şey yolunda gider. Bu rüya parlak bir geleceğe, maddi manevi kazanca, işlerin yolunda gitmesine veya manevi anlamda önüne çıkacak bazı imtihanları vermeye, günahlardan sakınmaya işarettir. Rüyasında sınavdan başarısız olanın işleri bozulur, günah işler veya bazı hatalar yaparak sonunda pişman olur.

Rüyada Sözlü Sınava Girmek

Rüyasında sözlü sınava giren, insanların diline düşer ve hakkında dedikodu yapılır. Bu rüya bazı yanlışlıklar yapmanın sonucunda halkın öfkesine kazanan veya toplum içinde küçük düşen bir adamdır. Sözlü sınavı verdiğini görmek ise hakkındaki şaibelerden kurtularak, kendisini aklar.

Rüyada Sınavda Gözetmen Olduğunu Görmek

Rüyasında sınavda gözetmen olan kişi, dünyada insanlara yardım eder ve doğru yolu gösterir. Bu rüya insanlara nasihat eden, bilgili ve görgülü bir adamdır. Bazı yorumculara göre ise bu rüya adil bir yöneticiye işarettir. Böyle bir rüya gören kişi bir topluluğa idareci olarak mertebesi yükselir ve makam sahibi olur.

Rüyada Sınava Geç Kalıp Giremediğini Görmek

Rüyasında sınava yetişemeyen kişi gerçek hayatta önüne çıkan fırsatları değerlendiremez ve bazı zorluklarla karşı karşıya kalır. Bu rüya tembelliğe, çalışma hayatında başarısızlığa, miskin bir adama, dünyada işlerin yolunda gitmemesine de yorulmaktadır. Sınava geç kaldığını gören kişi rızkını zor elde eder veya kendi hataları yüzünden çevresindekileri sıkıntıya sokar.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Sınava Girdiğini Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. Betul deryal (24 Mart 2016 saat: 21:39)

    Ruyamda karsi komsumun kiziyla universte sinavina giriyoruz ayni sinifta yanyana oturuyoruz sinav cok zor gelio bana komsunun kizinin hic yazdigini gormuyorum ama ona soruyorum neden yapmiyosun ben bitirdim diyor banada 20 soru soylede ben geceyim diyorum bana soylemiyor

  2. serdar (04 Kasım 2015 saat: 09:27)

    rüyamda herhangi bir müzik okulunun uygulamalı enstrüman sınavına katılıyorum. kendim bağlama çaldığı için hobi olarak görmem doğal ancak sınavda tam sıra bana geliyor ve bağlamamda problem oluyor yanımda tanımadığım biri bana baglamasini uzatıp rüyadan uyanıyorum.tabirleriniz için şimdiden teşekkür ederim.

  3. merve toprak (20 Mart 2015 saat: 00:17)

    Ruyamda annemle.yurudugumu.goruyorum.uzun ve genis bir.yol.sonra bir kopruye cikiyoruz.kopru.iniyor.ve heryer karanlik.oluyor.telefon.isiginda yuruyoruz.kayboluyoruz.evin.yolunu.bulamiyoruz.birkac kadin goruyoruz.evimizin.yolunu.soruyoruz.bildiklerini.soyluyorlar gunlerce karanlikta yuruyoruz.sonra kadinlar.yoruluyor ve.uyuyorlar.birden uyaniyorum

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,