RuyaTabirleri.com

Rüyada Sinek Görmek

Rüyada sinek görmek insandan insana geçecek bir enfeksiyon ya da viral bir hastalık olarak tabir edilirken, aynı zamanda kısa sürecek olan zorluk anlamına da gelmektedir. Rüyada sinek görmek bela ve sorun olacak olaylar yaşamaya ya da böyle kişilerle karşılaşıp zarar görmeye delalet eder. Kimi rüya tabilerine rüyada sinek görmek, diliyle kötülük yapan, başka türlü zarar vermeyi başaramayan hasımlar ya da rakipler olarak yorumlanır.

Rüyada kurt yapan kara bir sinek önemsiz ve kolayca iyileşebilecek bir rahatsızlık yaşamaya, çok fazla sinek görmek iş hayatındaki rakiplere karşı yenilmeye ya da karşılaşılacak sorunlara delalet eder. Bir kişi rüyasında kulağına sinek kaçtığını görürse eğer üzücü haberler duymaya ya da can sıkıcı lakırdılar işitmeye işaret eder. Sineklerin bazı şeylerin üzerine konduğunu görmekse kişinin bir dolandırıcılık mağduru olmasına ve maddi zarara uğramasına yorulur.

Rüyada Sinek Öldürmek

Rüyada sinek öldürmek iki türlü tabir edilir. Birincisi kişinin aile içinde şiddetli kavgalar yaşayarak boşanmasına, ikincisi de işinde başarılı olmasına yorumlanır.

Rüyada Sinek Yutmak

Rüyada sinek yutmak kısmet anlamına gelir. Ağzına sinek kaçan kişi bir yerden bir kar elde ederek, sermaye sahibi olacak demektir.

Rüyada Sinek Yemek

Rüyada sinek yemek iyi şekilde tabir edilmez. Rüyada sinek yediğini gören kişi kendisine hayır gelmeyecek bir işe girer ya da bir şey alır.

Rüyada Sinek İlacı Görmek

Rüyada sinek ilacı görmek sağlık sorunlarına çare bulmaya, kısa sürede sağlığına kavuşmaya işaret ederken aynı zamanda sıkıntılardan, üzüntülerden ve kederlerden kurtulmak şeklinde yorumlanır.

Rüyada Sinek İlacı Sıkmak

Rüyada sinek ilacı sıkmak kişinin gerek maddi gerekse manevi olarak hassas bir döneme gireceğine bu nedenle de hem sağlığına hem de kazancına dikkat etmesi gerektiğine işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Sinek Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. AKŞAY (14 Mayıs 2014 saat: 15:04)

    Merhaba,
    Son derece rahatsı edici bir rüya gördüğüm için anlamını çok merak ettim. Tarafınızdan cevap gelir mi bilmiyorum ama rüyamı anlatıyorum..Dışarısı karanlık Boş bir evde olduğumu daha doğrusu taşındığımı görüyorum, etrafımda uçan bir sürü sinek var bu sırada evin içerisinde bir bukalemun benzeri bir yaratık tarafından sırtımdan ısırılıyorum, ben üzerimden alıp dışarı atıyorum o tekrar eve giriyor ve yine gelip yine ısırıyor, böyle birkaç defa uğraştım onunla en sonunda evden çıkıp çocuklarımın yanına gidiyorum, beni tren istasyonunda bekliyorlar bavullarla birlikte, uzun ve sonu görünmeyen raylar görüyorum trenin gelmesini beklerken uyandım.. yorumunuzu bekleyeceğim.. Teşekkürler

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , , ,