RuyaTabirleri.com

Rüyada Sinek Öldürmek

Rüyada sinek öldürmek, rüya sahibinin başarısına engel olan ve hayatında hep zorluk çıkaran kişilerden kurtulup, yolunu açmasına ve bundan sonrası için geleceğini kendi elleriyle, istediği doğrultuda kurmasına tabir edilir. Huzur, esenlik ve ferahlık anlamına gelir. Sorunların ve problemlerin çözüme kavuşturulmasına, anlaşmazlıkların, itilafların, küslüklerin ve gerginliklerin biteceğine işaret eder. Rüyada sinek öldürmek, hayırlı olan şeylere işaret eder ve rüya sahibinin hem maddi hem de manevi anlamda iyileşeceği anlamına gelir.

Rüyada Kara Sinek Görmek

Rüyada karasinek görmek, boş lakırdı peşinde olan, dedikodu yapmaktan keyif alan, sadece dilde kötülük yapan bir kişinin varlığına işaret eder. Bu kişi, rüya sahibinin yakınlarında olan ve çoğu kez neşesini kaçırıp, moralini bozan kimsedir diye yorumlanır.

Rüyada Sinek Yemek

Rüyada sinek yemek, rüyayı gören kişinin bir tehlikenin farkına vararak cesaret gösterdiği bir konuda geri adım atacağına tabir edilirken aynı zamanda hayatının kolaylaşacağına ve rahat edeceği günlere kavuşacağına dair yorumlanır.

Rüyada Sinek Yakalamak

Rüyada sinek yakalamak, kişinin iyi niyetli ve temiz kalpli olduğunu düşündüğü bir kişinin, ayıbına şahit olacağına ve açığını yakalayacağına bu nedenle de o kişiden soğuyarak, ondan uzaklaşmaya karar vereceğine tabir edilir.

Rüyada Sineğin Isırdığını Görmek

Rüyada sineğin ısırdığını görmek, rüya sahibinin tabir yerindeyse hiçbir şeyin göründüğü gibi olmadığı gerçeğini anlayacağına delalet eder. Rüya sahibiart niyetli olduğunu düşündüğü bir kişiden büyük bir yardım görecek o kimsenin aslında düşündüğü gibi zalim, vicdansız ve kötü biri olmadığını fark edecek demektir.

Rüyada Ağza Sinek Kaçması

Rüyada ağzına sinek kaçtığını gören kişi çok sevdiği ve kendisinden daha çok güvendiği bir kişinin gazabına uğrayacak hem çok üzülecek hem de büyük bir hayal kırıklığı yaşayacaktır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!