RuyaTabirleri.com

Rüyada Sineklik Görmek

Rüyada sineklik görmek, rüyayı gören kişinin, iş hayatı içinde başına gelen kötü olayları kendisinden daha iyi bir mevkideki biri sayesinde ortadan kaldıracağına, bu sayede çok mutlu olacağına, sıkıntılarını ortadan kaldıracağına, eline geçen imkânlar sayesinde çok istediği şeylere yakın zaman içinde kavuşacağına ve uzun zamandan beri beklediği bir haberin olumlu olarak geleceğine delalet eder. Aynı zamanda, güzel günlerin yakında olduğuna alamet eder.

Rüyada Pencerede Sineklik Görmek

Rüya sahibinin, iş hayatı içinde büyük başarı sağlamış ve çok iyi mevkilere gelerek deneyim kazanmış olan bir kişiden alacağı destek ile hayırlı ve güzel işlere gireceğine, bu sayede çok hayırlı olaylar ile karşılaşacağına, şansın yüzüne güleceğine ve hiç beklemediği bir anda hayal ettiği şeylere kavuşacağına işaret eder.

Rüyada Sinek İlacı Görmek

Rüyayı gören kişinin, aile hayatı içinde yaşanan sıkıntıların ve sorunların yakın bir zaman içinde kısa bir süre içinde büyük bir ferahlık yaşanacağına, tartışmaların son bulacağına, yaşanan üzüntülerin kısa sürede sona ereceğine ve çok büyük bir hastalığın yakında şifa bulacağına delalet eder.

Rüyada Sinek İlacı Sıkmak

Rüya sahibinin, işlerinin kısa süre içinde çok iyi bir hal alacağına, bazı sorunlar yaşanan arkadaşlıklarının düzeleceğine, girdiği bir iş sırasında çok hayırlı kazançlar elde edeceğine, büyük ve yetenekli bir kişi ile bir ortaklığa gireceğine ve bu sayede yapılacak olan bazı çalışmalarda kazanç elde edileceğine tabir edilir.

Rüyada Sinek Isırması

Rüyayı gören kişinin, iş hayatı içinde kendisini çekemeyen ve ara sıra yaptığı kötülükler ile bazı sorunlar yaşamasına sebep olan bir kişinin varlığına, bu kişi tarafından bazı konularda çeşitli şekillerde zarara uğratılacağına ve çok daha büyük sorunlara sebep olacağına alamet eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!