RuyaTabirleri.com

Rüyada Sinema Görmek

Rüyada sinema görmek, rüya sahibinin, ailesi, iş arkadaşları ve sosyal hayattaki arkadaşları ile toplanacağına, bu toplantının bir nikah, bir düğün ya da bir sünnet gibi hayırlı ve sevinçli bir olay olacağına delalet eder. Ailede ve sosyal hayatta birlik ve beraberlik olduğuna ve mutlu ve huzurlu bir hayat sürüldüğüne işaret edilir.

Rüyada Sinemaya Gitmek

Rüyada sinemaya gitmek, yapılan işler, gerçekleştirilen çalışmalar ve ortaya konulan ürünlerle kazanılan başarı sayesinde insanların kendi aralarında yaptıkları rüya sahibini öven konuşmalara tabir olunur.

Rüyada Sinemaya Yalnız Gitmek

Rüyada sinemaya yalnız gitmek,  ortaya konan çalışmalar, gerçekleştirilen işler ve olumlu kişilik özellikleri sayesinde insanlar tarafından takdir edilmeye, övülmeye ve insanlara örnek gösterilmeye yorumlanır.

Rüyada Sinema Salonu Görmek

Rüyada sinema salonu görmek, rüyayı gören kişinin, bir iş, bir toplantı ya da bir düğün için bir toplum içine girmesine delalet edilir.

Rüyada Sinema Bileti Görmek

Rüyada sinema bileti görmek, insanlar tarafından övülmeye, yapılan çalışmalar sayesinde daha çok kişi tarafından tanınmaya ve başarılı işlerle yüksek mevkilere getirilmeye işaret edilir.

Rüyada Sinema Sanatçısı Görmek

Rüyada sinema sanatçısı görmek, insanlık hayrına yapılan çalışmalar ve kişilik özelliklerindeki olgunluk sayesinde insanlar tarafından sevilip sayılmaya, takdir ve tebrik edilmeye yorulur.

Rüyada Sinemada Film İzlemek

Rüyada sinemada film izlemek, gidilecek ve yeni insanlarla tanışmaya vesile olacak bir toplantıya, bir gösteriye ya da bir sergiye gidileceğine tabir edilir. Ayrıca, iş konularında yardımcı ve destek olacak kişilerle tanışmaya işaret edilir.

Rüyada Sinema Bileti Almak

Rüyada sinema bileti almak, yapılan işte terfi etmeye, beğenilen çalışmaların farklı yerlerde kullanımı için davet almaya ve ortaya konulan projelerin topluma iletilmesiyle kazanılacak şöhrete delalet eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Sinema Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. gül çicek (09 Nisan 2014 saat: 08:50)

    rüyamda eski sevgilimle sinamaya gidiyorduk orda ailem ve ben bide o yani eski sevgilim millet filim izlerken biz göz göze geliyorduk ve ailem yani amcamın oğlu bize bakıyordu ama biz dinlemiyor duk ondan sonra bu benim elimden tutuyordu ve dudağımdan öperken küçük yenim ablamı dudağından öpüyor dedi ve eski sevgilim kaçtı amcamın oglu beni kenara çekip bağırıyordu bana ama ben dinlemiyordum yine gözlerim onu arıyordu sonra bulamayınca oturup ağlıyordum sırtımdan biri tuttu o kaldırdı o beni sarıldı bana doya doya seni asla bırakmayacam dedi bu ne anlama geliyor

  2. Emel Akça (31 Mart 2014 saat: 11:13)

    Rüyamda iki ablamla sinemaya gidiyorduk ama ben huysuzluk yapıyordum gitmek istemiyordum. Sonra ablam magazaya girdi cikti bana poseti verdi poest agzina kadar doluydu tutamiyordum. Sonra firtina cikti ben donuyordum poseti tutamiyordum ve ablamlardan yardim istiyordum yanimdan gecen genc bi erkek bana yardim etti yani poseti tuttu sonra aldim elinden tasittirmadim. Giderken tokalastik ambam kizdi sonra ben ona el.salladim. Sinemaya gittik bilet almadik ve fili bilmiyorduk turduk oylece. Ciktik sonra yuruyen merdivenden ciktik cok yavasti bizde yuruyerek ciktik. Yukarda akil hastasi bir adam ve karisi vardi. Adam herkese selamunalykum diyordu bkimse cevap vermiyordu. Sonra kendimi bi ormanda buldum yokus bi ormandi ve ben yukardaydim. Uc kisi.vardi bi kiz iki erkek buyuklerdi. Az yaniyordu orman.onlarda sondurmeye calisiyordu ben.izliyordum kiz tukurerek sonduruyordu. Baska ruyalarimin yorumlarina baktim para kazanacagimi ve sohret olacagimi soyluyordu hepsi ve sirrin ortaya cikacagini yanlis bir karar verecegimi sonra.duzeltecegimi soyluyordu. Bu ruyami yorumlarsaniz sevinirim iyi gunler :)

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,