RuyaTabirleri.com

Rüyada Sini Görmek

Rüyada sini görmek, rüya sahibinin hayatında meydana gelecek olan hayırlı ve güzel gelişmelere delalet eder. Kişi, kendine ait bir düzen kuracak, yeni bir ev açacak, ailesi ve sofrası genişleyecek, rızkı ve ekmeği artacak demektir. Helal yoldan ekmek sahibi olmaya, gururlu olup, onurlu bir yaşamı seçmeye, geçim sıkıntısı çekmemeye, sevdiğine kavuşmaya ve muradına ermeye delalet eder.

Rüyada Sini Almak

Rüyada sini almak, hayra alamet etmez. Can sıkıntısına neden olacak ve moral bozacak haberler almaya, kötü olaylar yaşamaya tabir edilirken rüya sahibinin neşesinin, ağız tadının ve huzurunun kaçacağı olaylar yaşayacağına, arka arkaya pek çok aksilik ve zorluk ile karşılaşacağına işaret eder.

Rüyada Sini Yıkamak

Rüyada sini yıkamak, bir kısmı harcanacak mal varlığına ya da sermayeye delalet eder. Rüyayı gören kişinin ekmeğinin ve evindeki bereketinin azalmasına sebep olacak işlere gireceğine ve zarar edeceğine tabir edilir.

Rüyada Sini Taşımak

Rüyada sini taşımak, rüyayı gören kişinin kazancını zor ama makbul olan yollardan kazandığına delalet eder. Kişi, çalışkanlığı ve azmi sayesinde deyim yerindeyse ekmeğini taştan çıkaracak kadar mert ve yiğit kimsedir diye yorumlanır.

Rüyada Bakır Sini Görmek

Rüyada bakır sini görmek, kısmetin açılması anlamına gelir. Rüya sahibinin işinin gücünün rast gideceğine, başarıya giden yollar üzerindeki engellerin kalkacağına, böylece olabildiğince aşama kaydedeceğine alamet eder. Rızkın genişlemesi ve verimin artması anlamına gelir.

Rüyada Tepsi Görmek

Rüyada tepsi görmek, kolay geçime, bol nimete, işlerin ve hayatın yükünü hafifleten kişiye, yapılan her işten büyük fayda sağlamaya, kalkınmaya ve yeni bir yuva kurmaya işaret eder. Rüya sahibinin gönlündeki kişiyi bulacağına ve kendisi ile bir ömür mutlu yaşayacağı, huzurlu bir birlikteliği olacağına yorulur.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!