RuyaTabirleri.com

Rüyada Sınıf Görmek

Rüyada sınıf görmek uçarı kimseye işaret eder. Bu kişi olmayacak şeylerin peşinden giden, her söylenen inanan, her denileni yapmayı deneyen, bir iş yaparken kendisine kazanç mı getirecek yoksa zarar mı verecek diye düşünmeden hareket eden kişi olarak tabir edilir. Bu kişi, yaşı ne kadar ilerlese de, ne kadar yıl geçse de hep aynı kafada olacak ne bir adım ileri ne de bir adım geri gidecek olan kişi olarak tasvir edilir.

Rüyasında sınıf gören kişinin ailesi ve yakın çevresi bu düşüncesizce ve mantıksızca hareket edişi nedeni ile kendisinden çok şikâyetçidir. Özellikle de rüya sahibinin annesi ve babası kendisine nasihat vermekten yorulmuş, yaka silkip duruyordur.

Rüyada Sınıf Arkadaşlarını Görmek

Mazide kalan güzel günleri düşünmek ve yâd etmek olarak tabir edilir. Rüya sahibi, geçmişini unutmayan ve çok özleyen kişidir. Bu kişi geçmişi düşünüp düşünüp hüzünlenmeden edemez.

Rüyada Sınıf Tahtası Görmek

Emek verilen ve bel bağlanan, yani hayır getirmesi beklenen işlere, evlat sahibi olmaya ve rüya sahibinin kendisine endişe veren şeylere delalet eder.

Rüyada İlkokul Öğretmenini Görmek

Rüya sahibinin iyi niyetinden yararlanmaya çalışan kişilere delalet eder. Bu kişiler rüya sahibini aptal yerine koyarak, kendisini eğlence konusu yaparlar ve rüya sahibini toplum içinde rencide etmek için elinden geleni yaparlar. Rüyada ilkokul öğretmenini görmek bu kişilere yorulur.

Rüyada Tebeşir Görmek

Kendisine yeteri kadar değer vermeyen, dikkat etmeyen ve özen göstermeyen yani kendisini sevmeyen kişi ile tabir edilir. Bu kişi düzensiz yaşam şekli nedeni ile pasaklı bir hale düşmüş, paspal şekilde geziyordur.

Rüyada Yaka Görmek

Makam, ün ve başarı anlamına gelir. Rüya sahibi zaferlerle ve mutlulukla geçecek bir hayat yaşayacaktır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: