RuyaTabirleri.com

Rüyada Sınır Görmek

Rüyada sınır görmek, rüyayı gören kişinin makbul, özenilecek, kıskanılacak ve iç geçirilerek bakılacak kadar makbul bir hayatı olacağı anlamına gelir. Rüya sahibinin yaşamına dair bir takım adımlar atacağına, kararlar alacağına, yaşamına farklı bir yön vereceğine, bu sayede monoton devam eden hayatına da renk, lezzet, heyecan, güzellik, hayır, nitelik ve farklılık geleceğine alamet eder.

Rüyada Sınır Kapısı Görmek

Rüyayı gören kişinin karşısına çıkacak olanakları akıllıca kullanması sayesinde rüyayı gören kişinin hayatında milat sayılacak kadar hayırlı gelişmeler yaşanacak demektir. Bu rüya diğer bir yandan da rüya sahibinin uçakla, ülke sınırları dışında bir yere gidebileceği ihtimali olduğu şeklinde kabul edilir.

Rüyada Sınırdan Geçmek

Rüyayı gören kişinin yakın gelecekle ilgili kurduğu plan ve projelerinin işe yarayacağına, rüya sahibinin değişik iş kollarına yöneleceğine, yeni denemelerde bulunacağına, her yeni gününün bir öncekinin aynısının olmasından sıkıldığına ve şansını bir de başka taraflarda arama kararı alacağına yorulur.

Rüyada Ülke Sınırı Görmek

Rüyayı gören kişinin hayallerine çok yaklaştığına, yaşadığı süre içinde gerçekleştirmeyi istedikleri ile ilgili yaptığı listede bulunanların kendisine en uzak ve en uç gibi duranlarını yaşama imkânı elde edeceğine, böylece imkânsız denilen kavramı da kafasında yıkmış olacağına işaret eder.

Rüyada Ülke Sınırı Geçmek

Bir halden başka hale geçemeye tabir edilir. Rüya sahibinin gerek ruh hali, gerekse mekan anlamında bazı değişikliklerle karşılaşacağına, bu durumun kendisi için hayırlı olacağına, kendisine uğur getireceğine, bazı ön yargılarından da kurtulmasına vesile olacağına delalet eder.

Rüyada Hudut Geçmek

Rüyayı gören kişinin başarılarının artacağına, tabiri caizse hayattaki tüm sınavlarını vereceğine, rakiplerini geçmeyi ve bertaraf etmeyi bileceğine, kolaylıklara kavuşacağına, can bulacağına, yaşamının tazeleneceğine ve ruhunun da gençleşeceğine rivayet edilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: ,