RuyaTabirleri.com

Spiritüel rehber Aslı Kaplandar'ı takip etmek için tıklayın!

Rüyada Sinir Krizi Geçirmek

Rüyada sinir krizi geçirmek, şerli olaylar yaşanacağına alamet eder. Rüya sahibinin çok kötü ve tatsız geçecek günler yaşayacağına, işindeki kısmetin ve şansın eskisi gibi yaver gitmeyeceğine işaret eder. Uğursuzluğun kol gezeceği, ağız tadının, rahatın ve huzurun da kaçacağı anlamına gelir. Rüyada sinir krizi geçirmek, sakin, huzurlu ve yolunda giden hayatın alt üst olacağına tabir edilir.

Rüyada Sinir Krizi Geçirdiğini Görmek

Rüyada sinir krizi geçirdiğini görmek, benzer anlama gelir ve kişinin sinirlerinin bozulacağı pek çok kötü olayın yaşayacağı anlamına gelir. İşlerdeki verimin ve bereketin düşeceği, yoklukla geçecek günlerin geleceği bu nedenle aile içindeki geçimin de bozulacağı şeklinde açıklanır.

Rüyada Kriz Geçirmek

Rüyada kriz geçirmek de aynı anlama gelir ve rüyayı gören kişinin hayallerinin söneceği, umutlarının kırılacağı ve emeklerinin de boşa gideceği ile ifade edilir. Sıkıntıların ve zorlukların baş göstereceğine tabir edilir.

Rüyada Sinirlendiğini Görmek

Rüyada sinirlendiğini gören kişinin rüyası, maddi anlamda gücünün azalacağı, büyük sermayeler ile girdiği işlerin istediği gibi yürümeyeceği ve güvendiği kişilerden yana hayal kırıklığı yaşayacağı şeklinde yorumlanır.

Rüyada Avazı Çıktığı Kadar Bağırmak

Bir kişinin rüyasında kendini avazı çıktığı kadar bağırarak görmesi o kişinin şerli bir olay yaşaması ve kötü günler geçirmesi anlamına gelir. Kazaya, belaya ya da derde düşmeye ve sıkıntı çekmeye alamet eder.

Rüyada Feryat Etmek

Rüyada feryat etmek güzeldir ve çok hayırlı olayların yaşanacağına işaret eder. Rüyayı gören kişinin geleceği için hayırlı adımlar atacağı ve girdiği işlerde başarı elde edeceği ile açıklanır.

Rüyada İsyan Etmek

Rüyada isyan etmek nahoş olayların yaşanacağına, kötü haberler alınacağına, işlerin sarpa sarmaya başlayacağına ve rüya sahibinin çok tedirgin olup, huzurunun kaçacağı şeylerle karşılaşacağı ile değerlendirilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: