RuyaTabirleri.com

Rüyada Sinir Krizi Görmek

Rüyada sinir krizi görmek, herkesi alttan almak, her soruna çözüm bulmak için uğraş veren rüya sahibinin sabrının sınırlarını zorladığını ve yaşadığı olumsuzluklara karşı artık daha fazla hoş görü içinde karşılık vermekte zorlandığını bildirir. Psikolojik açıdan yıpranmış olan kimselerin kafalarını dağıtmak veya kendilerini iyi hissetmek adına hayatlarında bazı değişiklikler yapmaları gerektiğinin altını çizen rüya, her derdini içine atan, sıkıntılarını tek başına çözmek için uğraşan kişilerin mutlaka destek alarak hareket etmelerinin doğru olacağını bildirir. Yaşanan stres nedeni ile hem özel yaşamdaki sevilen kimselerle, hem iş çevresinde bazı tartışmaların ve kırıcı konuşmaların gündeme gelebileceğini, ani kararlar vermek yerine öncelikle sakinleşerek hareket etmenin kişinin yararına olacağını ifade eder.

Rüyada Sinir Krizi Geçirmek

Tatsız ve kişinin canını sıkan günler geçirileceğine ancak bu durumun geçici olduğuna dikkat çeken rüya ani hareketlerin veya düşünmeden sarf edilen sözlerin kişiyi daha da zor durumda bırakacağına, bu dönemde olabildiğince duygularla değil, akıl ve mantıkla hareket ederek, olaylara sağduyulu bir şekilde yaklaşmak gerektiğini bildirir. Bazı konularda şanssızlıklar yaşanacağını ve kısmetlerin kapanacağını ifade eden rüya, iş konusunda da durgun bir sürece girileceğinin haberini verir.

Rüyada Sinirlenmek

Hem maddi, hem de manevi anlamda olumsuz durumların gündeme geleceği bu günlerde kişinin evinde de aradığı huzuru bulmakta zorlanacağını ve olayların üst üste gelmesi nedeniyle kendisini sıkışmış hissedeceğine alamettir. Etrafından beklediği desteği ve hoşgörüyü göremeyen kimselerin sorumluluklarını aksatacaklarına, bir müddet işten güçten ellerini çekerek yalnız kalmaya çalışacaklarına tabir edilir. Özellikle maddi gücün zayıflayacağı bu dönemde herhangi bir yatırım yapılmamasının kişinin lehine olacağını vurgular.

Rüyada Sinir Krizi Görmenin Psikolojik Yorumu

Rüya sahibinin sahip olduğu hayat şartlarının ve konforunun bozulmasından duyduğu endişenin işaretidir. Aynı zamanda özellikle ailevi konularda insanları kırmamak için fazlasıyla çaba gösterildiğini ancak alınan sorumlulukların kişinin omuzlarına taşıyabileceğinden fazla yük bindirdiğini de ifade eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!