RuyaTabirleri.com

Rüyada Sinirlenmek

Rüyada sinirlenmek, rüya sahibi için zor, sancılı ve dertli günler geçirmek anlamına gelir. Rüya sahibi korkularına, endişelerine ve kuruntularına yenik düşecek bu nedenle de büyük bir bunalıma sürüklenerek doktor desteğine ihtiyaç duyacak demektir. Rüya sahibinin çevresindeki bazı kimseler de onun bu durumundan yani zor zamanlarından faydalanmak isteyecek ve onu maddi anlamda çökertmeye çalışacaklardır diye tabir edilir. Rüyada sinirlenmek, rüya sahibinin hem ticaret hem de özel hayatında meydana gelecek olan olumsuz değişikliklere ve tersliklere de yorulur. Uzun lafın kısası, rüya sahibinin önünde bir hayli zorlanacağı ve yıpranacağı bir dönem var demektir.

Rüyada Sinirlendiğini Görmek

Rüya sahibinin moralini bozup, motivasyonunu düşürecek, tüm neşesini kaçıracak ve sinirden midesine, başına ağrılar atmasına neden olacak musibetlerle karşılaşması ve uzunca bir süre başını bunlarla ağartması anlamına gelir.

Rüyada Sinirlenmek Bağırmak

Rüya sahibinin huzurunu kaçıracak ve içinden çıkamayacağı bir olay yaşamasına ve başını ellerinin arasına alıp kara kara bu olaydan nasıl kurtulacağını düşünmesine tabir edilir.

Rüyada Sinir Krizi Geçirmek

Tüm aksiliklerin peş peşe gelerek rüya sahibinin hayatında büyük bir gerilim ve stres yaşamasına pek çok planın ve projenin de yarıda kalmasına işaret eder. Rüya sahibi büyük bir uğursuzluk içindedir.

Rüyada Kızmak

Rüya sahibinin gerçek hayatta da öfkeyle kalkıp zararla oturacağı bir iş yapmasına ve bundan büyük zarar etmesine işaret eder. Bazı rüya tabirleri rüyada kızmanın, rüya sahibinin devlet tarafından cezalandırılacağı bir suç işlemesine delalet ettiği yorumunu yaparlar.

Rüyada Bağırmak

Gerçeğin aksine güzel ve hayırlıdır. Rüya sahibi için beklenmedik, ani ama sevindirici olaylar yaşaması anlamına gelir. Bu ara pek çok sürpriz üst üste yaşanacak ve rüya sahibi çok mutlu olacak demektir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: