RuyaTabirleri.com

Rüyada Sinirlenmek

Rüyada sinirlenmek, rüya sahibi için zor, sancılı ve dertli günler geçirmek anlamına gelir. Rüya sahibi korkularına, endişelerine ve kuruntularına yenik düşecek bu nedenle de büyük bir bunalıma sürüklenerek doktor desteğine ihtiyaç duyacak demektir. Rüya sahibinin çevresindeki bazı kimseler de onun bu durumundan yani zor zamanlarından faydalanmak isteyecek ve onu maddi anlamda çökertmeye çalışacaklardır diye tabir edilir. Rüyada sinirlenmek, rüya sahibinin hem ticaret hem de özel hayatında meydana gelecek olan olumsuz değişikliklere ve tersliklere de yorulur. Uzun lafın kısası, rüya sahibinin önünde bir hayli zorlanacağı ve yıpranacağı bir dönem var demektir.

Rüyada Sinirlendiğini Görmek

Rüya sahibinin moralini bozup, motivasyonunu düşürecek, tüm neşesini kaçıracak ve sinirden midesine, başına ağrılar atmasına neden olacak musibetlerle karşılaşması ve uzunca bir süre başını bunlarla ağartması anlamına gelir.

Rüyada Sinirlenmek Bağırmak

Rüya sahibinin huzurunu kaçıracak ve içinden çıkamayacağı bir olay yaşamasına ve başını ellerinin arasına alıp kara kara bu olaydan nasıl kurtulacağını düşünmesine tabir edilir.

Rüyada Sinir Krizi Geçirmek

Tüm aksiliklerin peş peşe gelerek rüya sahibinin hayatında büyük bir gerilim ve stres yaşamasına pek çok planın ve projenin de yarıda kalmasına işaret eder. Rüya sahibi büyük bir uğursuzluk içindedir.

Rüyada Kızmak

Rüya sahibinin gerçek hayatta da öfkeyle kalkıp zararla oturacağı bir iş yapmasına ve bundan büyük zarar etmesine işaret eder. Bazı rüya tabirleri rüyada kızmanın, rüya sahibinin devlet tarafından cezalandırılacağı bir suç işlemesine delalet ettiği yorumunu yaparlar.

Rüyada Bağırmak

Gerçeğin aksine güzel ve hayırlıdır. Rüya sahibi için beklenmedik, ani ama sevindirici olaylar yaşaması anlamına gelir. Bu ara pek çok sürpriz üst üste yaşanacak ve rüya sahibi çok mutlu olacak demektir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Sinirlenmek İle İlgili Rüyalar;

 1. serhat (24 Nisan 2014 saat: 15:12)

  güzel bi çiçek bahçesi ve içinde hayvanların bulunduğu bi yere ve 2 yeğenime ablamlar gelene kadar bakıyorum. sonra tüm çiçekleri ve hayvanları satın almak isteyen bi adam ve kadın geliyor. kadının kızı da var ve kız bi ördeği öldürüyor ve ben çok sinirleniyorum adamı da kadınıda kızıda dışarı atıyorum sonra ağlayan yeğenlerime bağıyorum ve yere döktükleri oyuncakları o sinir ve aciziyetle topluyorum.

 2. Beth (10 Nisan 2014 saat: 02:49)

  Odamdaydim yatagimda oturuyordum. Küstügüm kizlarin bende esyalari kalmis. Bizim eve geldiler odama girdiler. O anda hemen abim yanima geldi sinirlenirsem beni tutmak icin. Kizlara laflar soylemeye basladim. Her bir sey diyişimde sinirim artti. Onlarla karsilik verdiler laflarima ama kendilerini savunamadilar hakaret ettiler hep. Odamdan kacarak cikarken biri veya ikisi gülüyordu bir digeri eline bir seyler alip bana atmaya calisiyordu. Abim beni tuttugu icin bir sey yapmadim. Ruyadan uyandigimda kalbim bogazimda atiyordu sanki öyle cok hizlanmisti.

 3. Duygu (02 Nisan 2014 saat: 13:56)

  Merhabalar. Tanıdığım çarşaflı bir kadını yine rüyamda çarşafla yanyana yürüdüğümüzü gördüm. Sonra birden önümüzde bir cam kırılıyor ve cam kırıkları önümüzde çoktu.
  Başka bir rüyamda da karanlıkta (sanırsam karanlık gökyüzünde dolunay vardı) akşam ezanı okunurken dua ediyordum.
  Başka bir rüyamda da dar bir pantolon giydiğim için bana kızıyordu tanıdığım bir kişi. Ve beni terk ediyordu, arkasından koşuyorum ama beni bırakıp gidiyordu ve rüyamda aylardan Ramazan olduğunu biliyorum.

 4. derya (15 Şubat 2014 saat: 19:11)

  rüyamda eski sevgilimin evinde temizlik yapıyorum yanımda şuanki sevgilisi ve asıl evleneceği kız var evleneceği kızla benden tanışmasan önce ayrılıp tekara barışmışlar üçümüz beraber temizlik yapıyorum temizlik bitince eski sevgilim teşekkür etmek beni öpmek istiyor izin vemeyince önemsemiyor bende çok sinirleniyorum evleneceğin kız neden ayrıldığımız söyleyeyim mi diye bağırıyorum oda beni dinlemeden merdivenlerden çıkyor evleneceği kızda beni anladığını söylüyor kızla birbirimize sarılıyoruz ama şuan ki sevgilis karışmıyor hiç

 5. Hilal (03 Şubat 2014 saat: 09:44)

  rüyamda eşim kendisine istedigi yemegi yapmadıgımı söyledi ve kayınvalidemlerde vardı ben birdenbire sinirlendim ve eşimin üstüne cullandım bagırdım cagırdım kaynanamın kolundan tuttum oda bir tuhaf oldu sonra hersey normale döndü sonra bir park gibi biryere gidiyorum orda kayboluyorum dükkanın birinden ceviz satın alıyorum o anda ayakkabılarım kayboluyor ve kendime uygun ayakkabı bulamıyorum carsının içinden bir türlü cıkamıyorum herkesin cep telefonu bende oldugu için kimseyi arayamıyorum.

 6. ayla (06 Ocak 2014 saat: 02:37)

  merhabalar.rüyamda tanımadığım komşularım evime gelmişti ve ben sanırım kahvaltı sofrasındaydım ve soframdaki peynirden yediler ve benim yediğim gayette güzel ve taze olan peynirin bozuk olduğunu iddia edip birde erkek olan misafir kusmadımı sofraya acayip sinirlendim ve evimden kovmama ragmen ısrarla kaldılar birde kahve istemezlermi ben çıldırdım ama nedense mutfağa gidip kahve yapmaya başladım söylene söylene ve bir türlü pişiremedim kahveyi bişeyler oluyor köpükleri dağıttığım fincanlar ortadan kayboluyor tezgahın üzeri bulaşık doluyor elim ayağım birbirine dolanıyordu iyice delirdim kahve yapmaya çalışa çalışa böyle br rüyaydı işte saçma evt ama eminim boş değil.yorumlarsanız rüyamı sevinirim.saygılar

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,