RuyaTabirleri.com

Rüyada Sinirli Görmek

Rüyada sinirli görmek, kişinin ruh hali olarak çevresi tarafından pek de tasvip edilmeyen bir durumda olduğuna ve bu agresif tavrı nedeni ile sevimsiz durumlarla sıklıkla karşılaşacağına delalet eden rüya, aile ilişkilerinde kişiden kaynaklanan durumlar sonucunda bozulmalar olacağına da alamet eder. Özellikle anne ve baba gibi ebeveynlere karşı olan hatalı tutumların kişiye zarar vereceğine, ilişkilerinde onarılması zor bazı gönül kırıklıklarına neden olacağına da tabir edilir. Ağızdan çıkan sözlere dikkat edilmesi ve davranışlara hakim olmak gerektiğini bildiren rüya kişiye sakin olması ve olayları enine boyuna değerlendirmesi gerektiğini, hiçbir olaya sıcağı sıcağına tepki vermemesinin kendisinin hayrına olacağını bildirir.

Rüyada Sinirli Olmak

İstenmeyen durumların ortasında kalmak anlamına gelir ki bunlardan biri kişinin yakın arkadaşları hakkında söylediği bazı sözlerin yanlış anlaşılması sonucunda bozulacak olan ilişkilerini işaret eder. Yanlış anlaşılmaktan ya da kastını aşan bir söz sarf etmekten ötürü kişinin duyacağı sıkıntıya alamet olan rüya, bozulan işlerin ve ilişkilerin de işaretçisidir. Sinirli olduğunu gören kişiler özellikle duygusal hayatlarında sözel olarak kavga etmelerinden dolayı gerçek hayatlarında da gergin zamanlar yaşayabilirler. Bir durum karşısında uzlaşmaya varamamak veya anlaşamamak, yolları ayırmak anlamlarına da gelen rüya iş konusunda çıkacak fikir ayrılıklarına da işaret eder.

Rüyada Sinirli İnsanlar Görmek

Baskı altında çalışan kişilerin bulundukları ortamdan uzaklaşmak ve kendilerine yeni bir yol çizmek için uğraş vereceklerine işaret eder Sinirli insanlar görmek aynı zamanda rüya sahibinin gerçek hayatında sevdiklerini hayal kırıklığına uğratacak, onların kendisinden beklentilerine uygun şekilde hareket etmeyerek herkesi şaşırtacak şekilde davranacak olduğuna da yorumlanır.

Rüyada Sinirli Görmenin Psikolojik Yorumu

Günlük hayatlarında duydukları öfke veya sıkıntı duygularını sürekli olarak bastırmak zorunda kalan ve bu düşünceleri sağlıklı bir şekilde ortaya çıkaramayan insanların rüyalarında bilinçaltlarının dışa vurması sonucu gördükleri rüyalardan biri olarak ifade edilir. Bastırılmış öfke ve stresin semboldür.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!