RuyaTabirleri.com

Rüyada Sıpa Görmek

Rüyada sıpa görmek, müjdeli haberler almaya, mutluluktan gözyaşı dökmeye, aileye yeni bireylerin katılacağına ve bu sayede nüfusun artacağına tabir edilir. Soyun devamını sağlayacak bebeklerin dünyaya geleceğine, kişinin sülalesindeki erkek birey sayısının artacağına ve bu haberle birlikte insanların sevinçle kucaklaşacaklarına delalet eder. Çok hayırlı bir rüyadır, yaşamdaki güzelliklere yorulur ve rüyayı gören kişinin hayatında yaşanacak olumlu olaylarla açıklanır.

Rüyada Eşek Görmek

Rüyasında eşek gören kişinin şansı ve bahtı güzel, başarıya giden yollarının da temiz, aydınlık ve engelsiz olduğu yorumu yapılır. Mesleğinde en iyi olmaya, işini olması gerektiği gibi icra etmeye, terfi almaya ve iyi bir kariyer sahibi olmaya işaret eder.

Rüyada Eşeğe Binmek

Rüyada eşeğe binmek, rüya sahibinin işinin gücünün rast gideceğine, kısmetinin hep açık olacağına, kazancının ve mutluluğunun yerinde olup, rahatlık ve zenginlik içinde yaşayacağına delalet eder. Kişinin tüm hayallerini gerçekleştirecek kudretin kendisinde olduğuna yorulur.

Rüyada Eşeğin Öldüğünü Görmek

Bir kişi rüyasında eşeğin öldüğünü görürse eğer, hayatın ve planların alt üst olacağına, yatırımların hayır getirmeyeceğine ve bu uğurda harcanan sermayenin de boşa gitmiş olacağına tabir edilir.

Rüyada Eşekten Düşmek

Rüyada eşekten düşmek, iyi değildir ve uğursuzluk anlamına gelir. Rüyayı gören kişinin, bazı musibetler yaşayacağına, bir takım olaylar karşısında doğru seçimler yapamayacağına, yanlış seçimleri nedeni ile zorluk yaşayacağına işaret eder.

Rüyada Eşek Eti Yemek

Rüyada eşek eti yemek, zar zor yani kıt kanat geçinmeye ve bu nedenle kişinin hiçbir lüksü olmadığına yorulur. Rüya sahibi, geçim derdine düşmekten hayatın güzelliklerinden nasiplenemiyordur. Aynı zamanda, kişinin varlık içinde bile yokluk yaşayacağına ve hakkı olan mala ya da paraya bir türlü kavuşamayacağına işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Sıpa Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. zeynep (11 Nisan 2014 saat: 08:44)

    rüyamda krem rengi küçük sevimli bir sıpa gördüm. aileme
    ya da bana aitti(tam hatırlamıyorum bunu). sürekli öpüyorum, seviyorum, boynuna sarılıyorum çok mutlu oluyorum severken. 7. sınıfa giden erkek kardeşim sigara içmeye başlamış(normal hayatta kardeşim sigara filan içmiyor ve hatta hiç sevmez) çok sinirleniyorum ama ona belli ettirmemeye çalışıyorum. güzel sakin bir şekilde ona nasihatler ediyorum. bu arada sıpayı da etrafımda görüyorum.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,