RuyaTabirleri.com

Rüyada Sipariş Görmek

Rüyada sipariş görmek, hazıra konmak veya kestirmeden zengin olma planları yapmak anlamına gelir ve kişinin hiçbir çaba harcamadan rahat ve konforlu yaşamak için yollar aradığının da delaletidir. Tembelliği nedeni ile girdiği işlerde sürekli ikaz edilen ve sık sık iş değiştirmek zorunda kalan kişilerin bir müddet sonra hayati ihtiyaçlarını zorlanarak elde edeceklerine, kendilerini bekleyen gelir sıkıntısını çözmek için borç almaya başlayacaklarına alamet olan rüya, giderek zorlaşan hayatın ve yaklaşan sıkıntıların da habercisidir. Kısmetlerinin fazlalığı nedeni ile şımaran ve kimseyi beğenmeyen kişilerin aşırı kibirli hareketlerinden dolayı bir süre sonra kısmetlerinin kapanacağını ve geçmişte seçim yaparken kılı kırk yaran rüya sahibinin pişmanlık yaşasa da pek çok kısmeti ayağına gelmiş olmasına rağmen kaçırmasından dolayı üzüntü duyacağını da tabir eder.

Rüyada Sipariş Vermek

Rüyasında yemek siparişi verdiğini görenin kısmeti bol olur ve rızkı her zaman artar. Bolluk içinde yaşamanın ve kişinin tüm hayatını zahmetsizce elde edeceği parayla kolay şekilde sürdüreceğinin alametidir. Maddi rahatlık anlamına da gelen rüya, evde herkesin mutlu ve ağız tadının iyi olduğuna da tabir edilir. Bir eşya siparişi verdiğini görmek ise ticari itibarı artıracak bir girişimde bulunulacağına, kişinin akıllıca yapacağı bazı hamleler sonucunda geleceği için çok kritik yatırımlar yaparak zengin bir hayatın kapılarını aralayacağına da delalettir.

Rüyada Sipariş Aldığını Görmek

Çalışılan işte başarılı bir seyir izleyen rüya sahibinin aklına gelen yeni projeler için görüşmeler yapacağına ve yakın çevresine danışarak farklı bir sektöre daha girip, iş yapacağını işaret eder.

Rüyada Sipariş Görmenin Psikolojik Yorumu

Ruhunda hizmetkarlık olan, hayatı boyunca başkalarını memnun etmek ve mutlu etmek için uğraşıp didinen, kendinden önce karşı tarafın huzurunu ve isteklerini düşünen kişilerin ruh hallerini simgeler. Aşırı değer vermenin ve kendini önemsemiyor oluşun da bir ifadesidir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Sipariş Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. cennet (24 Temmuz 2016 saat: 06:00)

    Rüyamda bir hintliye ait işyerinde sarısın bir kız numaralı kontaklens siparişimin formunu doldurarak benden sipariş alıyordu. Artı ikibuçuk numaralı şeffaf mavi lens siparişi yaptım. Gözlerimin rengini fazla değiştirmez sadece kenarları biraz belli olur diye düşünüyorum. Kız kağıdın bir karesine numarasını ver rengini kalemle çarpı koyarsk işaretliyor. Sonra ordan çıkıyoruz yanımda bir yakınım var. Ellerimizdr itmek için çocuk arabaları ve bir takım poşetler var. Sonra uyanıyorum.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , ,