RuyaTabirleri.com

Rüyada Sır Görmek

Rüyada sır görmek, rüyayı gören kişinin, iş hayatında çok büyük atılımlar gerçekleştirdikten sonra işlerinde içinde büyük bir durgunluğa gireceğine, bu yüzden çok büyük sıkıntılar ve sorunlar yaşayacağına, maddi olarak çok zarara uğradığı bir sırada hiç beklemediği bir yerden çok büyük bir kazanç elde ede edeceğine ve bu sayede sorunlarını ortadan kaldıracağına alamet eder. Ayrıca, yardıma muhtaç olan kişilere yardım edeceğine rivayet eder.

Rüyada Sır Saklamak

Rüya sahibinin, iş hayatı içinde ve sosyal hayat içinde kendisine yakın olmasını istediği kişileri çok iyi bir şekilde analiz ettikten ve davranışlarını kontrol ettikten sonra onlar ile arkadaşlık ve ahbaplık kurduğuna, bu sayede kendisini kötü ve geçimsiz insanlardan koruduğuna ve sevdiği kişiler ile çok daha rahat edeceğine alamet eder.

Rüyada Sır Söylemek

Uzun zamandan beri çeşitli sıkıntılar çeken ve bu sıkıntılar yüzünden maddi olarak büyük bir zarara uğrayan rüya sahibinin, işlerinde çok büyük sıkıntılar ve sorunlar yaşadığına, bu sorunlardan kurtulmak için destek istediği kişilerden bir türlü destek göremediğine, bu yüzden çok sıkıntı çektiğine ancak yakın bir zaman içinde karşısına çıkacak büyük bir fırsat sayesinde rahat edeceğine işaret eder.

Rüyada Sır Vermek

Rüyayı gören kişinin, iş hayatı içinde büyük başarılara imza atacağına, bu başarılar sayesinde insanlar tarafından dört gözle takip edileceğine ve sahip olduğu yetenekleri çok iyi bir şekilde kullanarak büyük bir zenginliğe kavuşacağına tabir edilir. Aynı zamanda, rüya sahibinin, içinde bulunduğu durumdan ötürü atacağı bazı hatalı adımlar yüzünden insanlar tarafından kınanacağına delalet eder.

Rüyada Sır Duymak

Rüya sahibinin, hayatı içinde uzun zamandan beri görmediği ve sevdiği bir kişi ile ilgili bazı haberler alacağına işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!