RuyaTabirleri.com

Rüyada Sıra Beklemek

Rüyada sıra beklemek, kurulan hayallerin gerçek olması için şartların henüz olgun hale gelmediğini ve daha fazla çaba gösterilmesi gerektiğinin işaretidir. İş anlamında kişilerin durgunluk sürecine gireceklerini ve maddi olarak fazla açılmadan, büyük işlere girmeden belli bir süre sabır göstermeleri gerektiğini de bildirir. Hak edilen mutluluğun, rızkın ve işsizler için istenilen işin elde edilmesine vakit olduğunu, beklentilerin gerçekleşmesi için zamana ihtiyaç olduğunu da tabir eder. Sıra beklemek hamile kalındığının haberini almak şeklinde de yorumlanır ve genellikle kişinin hayatının her alanında bir durgunluk dönemi yaşayacağını, fakat bu durumun kısa süreceğini işaret eder.

Rüyada Kasada Sıra Beklemek

Market kasasında sıra beklediğini görmek, bekar kimseler için pek çok kişinin beğenisini ve takdirini kazanan bir eş adayıyla tanışacaklarına alamettir. Evli kişiler için sorumluluklarının daha fazla artacağına ve yeni bir bebek sahibi olmaları ile hayat tempolarının yükseleceğine tabir edilir. Aşırı hayalci davranan rüya sahibinin gerçeklerle yüzleşeceği olaylar yaşaması sonucunda yaşamını daha dikkatli bir şekilde ele alacağını ve bunun sonucunda yeni bir yola gireceğini de bildirir.

Rüyada Bilet Gişesinde Sıra Beklemek

Herhangi bir bilet gişesinde sıra beklediğini görmek kişiyi heyecanlandıran ve gururlandıran işlere yorumlanır. İş yerinde başarı gösterdiği için hediyeler almak ya da önemli tekliflerle karşılaşmak şeklinde de yorumlanan rüya, maddi olarak para ile ilgili sıkıntılarını bitirecek olan kişinin yatırıma yönelerek hayatını daha yaşanılır ve refah bir hale getireceğinin de tabiridir. Genellikle şansın iyi yönde döndüğünü ve her işte kolaylık yaşanacağını alamet eder.

Rüyada Sıra Beklemenin Psikolojik Yorumu

Yeteneklerini ortaya çıkarmak konusunda atıl kalan veya aşırı tembel davranan, sürekli olarak fırsatların ayağına gelmesini isteyen ve kendisi için bir şeyler yapmak konusunda çaba göstermeyen kimseleri işaret eder. Genel olarak sürekli yakınma durumunda olunduğunun da göstergesidir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Sıra Beklemek İle İlgili Rüyalar;

  1. İsimsiz (25 Temmuz 2016 saat: 12:25)

    Rüyamda buz pistinde kaymak için sıra bekliyordum. Sıradayken arkadaşımın sesini duyuyordum ama onu aradığımda bulamadım. Sıra bana geldiğinde önüme bir test koydular ve bende testi çözdüm. Ardından bana kağıttan patan yaptılar ama patenin altında kaymak için sadece bant vardı. Patenı giydiğimde küçük geldi ve ayağım sığmadı. Biraz kaydıktan sonra buz pistinden çıktım. Dışarı çıkarken en basta aradığım arkadaşımı buldum. Sonrada uyandım.

  2. fatma (19 Mart 2016 saat: 11:52)

    ruyamda tuvalet sirasinda cok bekliyordum ve sira bana geldiginde tuvaletin kapisini actigimda disdarda oldugumu gordum.disarda teraslarin ortasinda bi tuvalet vardi ve herkez goruyordu.
    tuvalete oturdum ve cisimi yaptim selale gibiydi coktu yani cisim ve herkez goruyordu ve duyuyordu.

    tsk ederim

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , ,