RuyaTabirleri.com

Rüyada Sıra Görmek

Rüyada sıra görmek, eli bol ve zengin olan bir kişiye işaret eder. Varlığı çok olan ama ne malının ne de parasının kıymetini bilmeyen, onu gereksiz yerlere harcayan, bir gecede tonlarca parayı ziyan etmekten çekinmeyen yine de buna rağmen, yanında ekmeği olmayan bir kişiye el uzatmayan kimseye delalet eder. İmkânları olduğu halde kendisinden hayır beklenmeyen bir kimse ile açıklanır.

Rüyada Sıra Beklemek

Rüyada sıra beklemek, gerçek anlamına benzer şekilde tabir edilir ve rüya sahibinin sebat etmesi, zorluklara göğüs germesi ve mücadeleyi elden bırakmaması durumunda işinde en üst makamlara gelecek kadar başarılı olacağına delalet eder.

Rüyada Kuyruğa Girmek

Rüyada kuyruğa girmek, sabrın sonunda selamet olduğuna ve azmettikten, inandıktan, kendine güvendikten sonra aşılamayacak hiçbir engel ve zorluk olamayacağına, başarının bu yollardan geçtiğine yorulur.

Rüyada Kuyruk Beklemek

Rüyada kuyruk beklediğini gören kişinin, çok güçlü ve kudretli bir kimse olduğu yorumu yapılır. Rüya sahibinin kendisinden beklenen başarıyı göstereceğine ve rakiplerine ve de düşmanlarına karşı üstün bir öncelik elde edeceğine ve onları çok gerisinde bırakacağına işaret eder.

Rüyada Otobüs Beklemek

Rüyasında kendini bir otobüs durağında otobüs beklerken gören kişinin yapmayı çok istediği işler konusunda belirsizlik yaşadığına, önünü net bir şekilde göremediği ve kendisinden emin olamadığı için bu planları bir süre askıya almak durumunda kalacağına tabir edilir.

Rüyada Birini Beklemek

Rüyada birini beklemek, rüya sahibinin gözünü yolda bırakan birine ve ondan gelecek güzel sözleri sabırsızlıkla beklediğine yorulur.

Rüyada Haber Beklemek

Rüyada haber beklemek, haberin niteliğine göre tabir edilir ve müjdeli haber mutluluk ve başarı anlamına gelirken, kara haber de uğursuzluk ve şanssızlık yaşamaya, kısmete giden yolların kapanmasına delalet eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Sıra Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. derya (22 Mayıs 2014 saat: 09:53)

    rüyamda ilk okul görüyorum daha sonra yeşillikler içinde karşıda ki büyük köşke gidiyorum köşkün kapalı bir çalışan bayanı var girşte almak istemiyor bizi sonra köşkün arkasından giriyoruz ama çok huzurluyuz köşk külliye gibi havlusunda minareli cami variçene giriyoruz inşaat halinde merdüvenlerden yukarıya çıkıyorum bi tanıdın bayan arkadaşı görüyorum beyazlar kıyafet giymiş sırada oturuyor bana doğru koşuyor sarılıyoruz daha sonra üst kata çıkıyorum gürbüz beyazlar içinde bebek görüyorum

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,