RuyaTabirleri.com

Rüyada Sırık Görmek

Rüyada sırık görmek, rüyayı gören kişinin, iş hayatında ve aile hayatında yaşadığı sorunların kısa süre içinde çözüme kavuşturulacağına, ortaya çıkan bazı sorunların ortadan kalkacağına, yapılan hataların telafi edileceğine, yakın bir zaman içinde kendisini kötü hissettiği olaylardan kurtulacağına, kendisini ve başarılarını kıskanan insanlarla tartışma yaşayacağına yorumlanır. Aynı zamanda, rüya sahibinin, kısa süre içinde bir iş için yolculuğa çıkacağına alamet eder.

Rüyada Sırıkla Atlamak

Rüyayı gören kişinin, işlerinde yaşanan bir sorundan ötürü çok sıkıntı çekeceğine, bu sorunlardan kurtulmak için bir yolculuğa çıkacağına, bu yolculuktan kısa süre içinde ve büyük başarılar kazanmış ve çok büyük ilerleme kaydetmiş olarak döneceğine ve bu sayede işlerini yoluna sokacağına tabir edilir.

Rüyada Sırık Yorgan Görmek

Rüya sahibinin, sevdiği kişiler ile çok büyük mutluluklar yaşayacağına, başına gelen kötü olaylardan kısa bir zaman içinde kurtulacağına, hayırlı bir kısmet ile mutlu bir evlilik yapacağına, işlerinin çok iyi bir şekilde ilerleyeceğine ve çok uzun zamandan beri hayali kurduğu şeylere kısa bir zaman içinde kavuşacağına işaret eder.

Rüyada Sırık Fasulyesi Görmek

Rüyayı gören kişinin, aile hayatını çok kötü bir şekilde etkileyecek, büyük sorunlar yaşamasına ve psikolojik olarak çok kötü bir duruma düşmesine sebep olacak bir sıkıntı yaşayacağına ve çok zor bir dönemden geçeğine delalet eder. Aynı zamanda, rüya sahibinin, işlerinin bazı kişiler tarafından engelleneceğine ve böylece sıkıntıya sokulacağına rivayet eder.

Rüyada Direk Görmek

Rüyayı gören kişinin, işlerinin yoluna girmesinde ve sorunlarının çözüme kavuşmasında çok büyük emekleri olan, rüya sahibine çeşitli konularda akıl hocalığı yapan ve maddi ve manevi olarak sürekli yanında olan bir kişinin varlığına ve işlerin her zaman yolunda gideceğine alamet eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!