RuyaTabirleri.com

Rüyada Sırt Görmek

Rüyada sırt görmek, destek bulmaya ya da destek olmaya işaret eder. Rüya sahibinin sıkı bir dost olduğu gibi kendisinin de kara gün dostlarına sahip olduğu anlamına gelir. Bu rüya, sağlam, kalıcı ve sahici dostlardan olmaya ve böyle dostluklar edinmeye delalet eder. Rüyada sırt görmek, bazen de eş, dost ve akraba ziyareti yapmaya tabir edilir.

Rüyada Sırt Çantası Görmek

Rüyasında sırt çantası gören kişinin rüyası, başarısının daha kararlı ve kendinden daha emin olmasına bağlı olduğu anlamına gelir. Kişi hedefine giden yolda yere daha sağlam adımlarla basmak zorundadır aksi takdirde sonuç hayal kırıklığı yaratıp, kişiyi çok üzecek demektir.

Rüyada Sırt Çevirmek

Rüyada sırt çevirmek gerçek anlamına yakın şekilde tabir edilir ve düşmanlık anlamına gelir. Anlaşmazlık, husumet, kin ve nefret şeklinde yorumlanır ve rüya sahibinin yaşayacağı kavgalara, çatışmalara ve ayrılıklara delalet eder.

Rüyada Sırt Yıkamak

Bir kişi rüyasında sırtını yıkadığını görürse eğer, rahata kavuşacak demektir. Hayatın ağır yükünden, mutsuzluktan, hastalıktan ve korkulardan kurtulmaya, huzurlu bir yaşama kavuşmaya işaret eder.

Rüyada Sırt Üstü Yüzmek

Rüyada sırt üstü yüzmek, rüya sahibinin samimi, içten ve açık gönüllü olduğu halde karşısındakilerin kendisine karşı aynı tavır içerisinde olmadıklarına ve rüyayı gören kişini bunun fark edip üzüleceğine tabir edilir.

Rüyada Sırt Üstü Uzanmak

Rüyada sırt üstü uzanmak, rüya sahibinin takdire şayan ve ayakta alkışlanacağı kadar güzel işler yapıp, bunun mutluluğunu yaşamasına ve keyfini sürmesine delalet eder. Başarılı olmaya ve hayallerini gerçekleştirmeye, bu sayede de sırtını gererek gezmeye yorulur.

Rüyada Sırt Kılı Görmek

Rüyada kıl görmek, vücudun kıl çıkmaya elverişli olduğu yerlerde olursa daima bolluk ve bereket anlamına gelir. Sırtta görülen kıllar da zenginlik olarak kabul edilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: , ,