RuyaTabirleri.com

Rüyada Sırtından Bıçaklanmak

Rüyada sırtından bıçaklanmak, hayır ile tabir edilir. Rüyasında sırtından bıçaklandığını gören kişi hayatını kolaylaştıracak, yükünü hafifletip, işlerinin ağır sorumluluğunu alacak kişilerle dostluk edecek ve bunlardan en sıkışık olduğu zamanlarında, en zor anlarında ve en kara günlerinde büyük destek görecek demektir. Bu kişiler elinden geldiğince, rüya sahibine kol kanat gerecek hem manevi duygularla hem de maddi anlamda yanında olduğunu hissettirecekler. Rüyada sırtından bıçaklanmak, rüya sahibine varlıkları ile huzur ve güç verecek kişilere delalet eder.

Rüyada Bıçaklanmak

Pek çok rüya tabirinin ortak görüşüne göre rüyada bıçaklanmak, rüya sahibinin psikolojik olarak çok etkilendiği bir şeyin dışa vurumu hatta yaşamaktan en çok korktuğu şeyin başına gelmesi olarak değerlendirilir. Büyük bir sağlık sorunun yaşanacağı anlamına gelir.

Rüyada Vurulmak

Rüya sahibinin boğazını sanki birisi sıkıyormuş da rahat nefes alamıyormuş gibi hissetmesine ve daralmasına delalet eder. Kişi olan biten her şeyi kafasına takıp, çoğu kimse için mevzu bile olmayan şeylere dertlenip kendini çok üzüyor ve gereksiz sıkıntıya düşüyor demektir.

Rüyada Tabancayla Vurulmak

Rüya sahibinin cayır cayır yanan bir aşk ateşinin içine düşmesine yani kara sevdaya tutulmasına delalet eder. Bu aşktan kendisine hayır gelip gelmeyeceği, ancak yaşadığı zaman anlaşılacaktır.

Rüyada Tabanca Kullanmak

Rüya sahibinin büyük bir işin başına kalmasına ve sanki o işten kendisinin sorumluymuşçasına, sorguya çekilip, yargılanmasına delalet eder. Rüya sahibi ısrarcı ve inatçı bir tutumla kendisini savunmak zorunda kalacaktır.

Rüyada Tabancayla Ateş Ettiğini Görmek

Rüya sahibinin kafaya koyduğu işi ille de yerine getirmesi konusundaki inatçılığına ve gözü kara yaklaşımına tabir edilir. Bu durum, rüya sahibi için bazen avantaj bazen de büyük bir dezavantaj haline gelebiliyor diye ifade edilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: ,