RuyaTabirleri.com

Rüyada Şiş Görmek

Rüyada şiş görmek, yani bir yerin şiş olduğunu görmek hayırlara işaret eder. Yüz güldürecek olaylar yaşanacağı, bolluğun, bereketin ve zenginliğin geleceği, mutlu haberler işitilip, güzel ve övgü dolu sözler duyulacağı, sürpriz olaylarla karşılaşılacağı ve mutluluk yaşanacağı anlamına gelir. Rüyada örgü yapılan şiş görmekse aile içinde birliğe, düzene, disipline, saygıya, malın ve gelirin korunmasına, azmetmeye, sorunların üstesinden gelmeye ve başarı sağlamaya delalet eder.

Rüyada Şiş Kebap Görmek

Rüyada şiş kebap görmek, rüyayı gören kişinin tabir yerindeyse ekmeğini aslanın ağzından aldığına, zor ve çetin şartlarda çok uzun saatler çalıştığına, yorulduğuna, uykusuz kaldığına ama yine de yılmadan, alnının teri ile evlatlarına helal lokma götürmekten vazgeçmeyen bir kişi olduğuna rivayet edilir. Bu rüya aynı zamanda kişinin duygu ve düşüncelerini açacağı bir kişiye yorulur.

Rüyada Şiş Batırmak

Rüyada şiş batırmak, iyi değildir. Samimiyetsiz, menfaatçi, yüzsüz, arsız ve gururu olmayan kimselerin varlığına işaret eder. Rüya sahibinin çevresinde böyle kişilerin olacağına, bunların kendisine zarar vermeseler bile sinirlerini bozmayı başaracağı ile ifade edilir.

Rüyada Kazak Şişi Görmek

Rüyada kazak şişi görmek ya da kazak örülen şiş görmek, amaçların ve hedeflerin yerine getirileceğine, şansın ve kısmetin açık olacağına ve kişinin başarılarının önünde hiçbir engelin kalmayacağına işaret eder.

Rüyada Demir Şiş Görmek

Rüyada demir şiş görmek, maddi yükümlülüklerin azalacağına, hayatın kolaylaşacağına, işlerin açılacağına ve gelirin önemli oranda artacağına tabir edilir. Zengin olmaya, bolluğa ve berekete kavuşmaya rivayet edilir.

Rüyada Bir Yerinin Şişmesi

Rüyada bir yerinin şişmesi o kişinin ticaret hayatında çok güzel ve olumlu gelişmeler yaşanacağı anlamına gelir. Rüyayı gören kişinin işlerinin kolaylaşacağına ve artacağına, bu sayede eline geçen gelirin de çoğalacağına ve alım sıkıntısının biteceğine yorulur.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!