RuyaTabirleri.com

Rüyada Sis Görmek

Rüyada sis görmek, rüya sahibi için belirsizlik ve kararsızlık olarak tabir edilir. Bu dönem, kişi için içinden çıkılamaz bir hal alabilir ve rüya sahibinin aklında, bir türlü nihayetlendiremediği işleri olabilir. Rüyada sis görmek, iki fikirliliğe, karamsarlığa, kararsızlığa, gelecek hakkındaki endişelere ve çelişkilere delalet eder. Rüyasında sis gören kişi, bir süre ne yapacağını bilemeden gezecek, yarınlarından emin olamadığı için kesin kararlara varamayacaktır diye tabir edilir.

Rüyada Sis İçinde Kalmak

Rüya sahibinin çok çalışarak, uykusuz geçireceği günlerine işaret eder. Kişi yoğun iş temposu nedeniyle öylesine yorgun düşecektir ki deyim yerindeyse adeta ayakta uyuyacaktır. Bunun karşılığında elde ettiği kazanç, yorgunluğuna da, uykusuzluğuna da değecek kadar tatmin edici olacaktır.

Rüyada Sis Yapmak

Rüyada sis yapmak, büyük bir parti yapmaya delalet eder. Rüya sahibinin, büyük bir davet verip, arkadaşları ile doyasıya eğlenip, deşarj olacağına ve tüm stresini atacağına tabir edilir.

Rüyada Siste Yürümek

Rüya sahibinin yaşama hırsına, sorunlar ve zorluklar karşısında mücadeleci tavrına, kararlılığına ve inadına işaret eder. Rüya sahibi şartlar ne kadar zor ve ağır olsa da baş koyduğu yoldan ayrılmayan ve büyük bir sabırla hedefine ulaşan kişi olarak yorumlanır.

Rüyada Sisli Yol Görmek

Rüyada sisli yol görmek, rüya sahibinin çevresindeki zor ve huysuz kişilerin varlığına tabir edilir. Bu kişiler rüya sahibinin vazgeçemeyeceği kadar çok sevdiği ve değer verdiği kişilerdir fakat onları memnun etme de mutlu etmek de çok zordur.

Rüyada Sisli Dağ Görmek

Rüyada sisli dağ görmek, aşılabilecek bir soruna ya da çaresi bulunabilecek bir hastalığa işaret eder. Rüya sahibi için önemsiz ve kafasına bile takmayacağı bir problemin ortaya çıkacağına, bu durumun çok uzun sürmeden atlatılacağına yorulur.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Sis Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. esra (01 Mart 2014 saat: 09:31)

    okulun mezuniyet töreni var lise ve üniversite arkadaşlarım oradalar ben o kalabalıkta bilmediğim birini arıyorum daha sonra üniversiteden bir kaç arkadaşımla onlardan birinin arabasına atlayıp gidiyoruz güzel bir yer gibi görünüyor deniz yeşillik yollar güzel fakat çok virajlı o yuzden aracta cok sallanıyoruz gittiğimiz yerde göründüğü gibi değil sisli bunaltıcı bir hava var ve yerler hep çamur içim sıkılıyor daha sonra kocaman çadır gibi bir şey var onun içine giriyoruz bütün arkadaşlarımız orda oluyor bizden habersiz gitmişler mezuniyet törenine devam ediyorlar orda biz onlarla kızıyoruz çok sinirleniyoruz ve ben hala o bilmediğim kişiyi aramaya devam ediyorum. daha sonra bir ara camdan baktığımda yağmur yağıyor camın kenarında arkadaşım içinde bira olduğunu söylediği dışı pembe güzel bir kutu veriyor ben onu içiyorum sarhoş olmadığım halde sarhoş olmak istiyorum ve sarhoş gibi davranıyorum daha sonra ordaki öğretmenlerime kızıyorum sonra yemek yemem için beni dışarı yolluyorlar yemekler çok güzel görünüyor ama onlara sinirli olduğum içinde yemek istemiyorum ısrar kıyamet tabak istiyorlar fakat orda şişman kahverengi bir kedi tabağımın içine giriyor ben o tabakta yemek istemiyorum başka tabak verecekken onunda üstünden geçiyor kediyi kovamaya çalışıyorum bana dişlerini gösteriyor üstüme atlamaya çalışıyor. onunla uğraşırken sıçrayarak uyandım rüyamı yorumlarsanız sevinirim.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,