RuyaTabirleri.com

Rüyada Şişe Görmek

Rüyada şişe görmek, hayırlı haberlere, güzel kısmetlere, büyük şans ve gelir kapılarına işaret eder. Şişe görmek güzel olan rüyalardandır ve rüya sahibi için güzeli, iyiyi ve hayırlı olanı müjdeler. Rüya sahibinin hayatına değer katan, iç dünyasını güzelleştiren ve zenginleştiren, zor günlerinde elini sımsıkı tutan, onunla ağlayan, onunla gülen kişilerin varlığı ile tabir edilir. Bu kişiler, rüyayı gören kimseyi koruyup, kollayan, gözünden hiç ayırmayan gönlü geniş kimselerdir.

Rüyada Şişe Kırmak

Rüyada şişenin kırılması iyi değildir, ağız tadının kaçması, gülen yüzün solması, huzurun ve mutluluğun kalmaması anlamına gelir. Şanssızlık ve nazar olarak değerlendirilir. Rüyayı gören kişinin üzerindeki kem gözlerin çatladığına yorulur.

Rüyada Şişe Kırığı Görmek

Rüyada şişe kırığı görmek güzeldir. Rüya sahibinin çalışkanlığı ve başarılı oluşu sayesinde mesleğinde kıdeminin ve yetkisinin artacağına, yönetimde daha fazla söz hakkı edineceğine, artan sorumluluğuna karşın gelirinin de aynı oranda yükseleceğine işaret eder.

Rüyada Şişe Su Görmek

Rüyada şişe su görmek ya da şişe içinde su bulunduğunu görmek, rüya sahibinin rahatının, keyfinin ve konforunun yerinde olduğuna, hayatının bolluk, bereket ve zenginlik içinde geçeceğine delalet eder.

Rüyada Şişe Mantarı Görmek

Rüyada şişe mantarı görmek, rüyayı gören kişinin metin ve güçlü kimse olduğu anlamına gelir. Kişi, hayatı iyisiyle, kötüsüyle, acısıyla, tatlısıyla kabullenmiş, ne çıkarsa bahtıma misali kötü kaderine bile razı gelecek kadar dirayetlidir diye yorumlanır.

Rüyada Şarap Şişesi Görmek

Rüyada şarap şişesi görmek, bir kadın ile tabir edilir ve bu kadının anne adayı olduğu yorumu yapılır. Bu rüya aileye bir bebeğin dahil olacağının habercisidir.Bu kadın bazen de evde hizmet gören, işleri yapan, evin hanımının sağ kolu gibi olan yardımcıya delalet eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Şişe Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. Hasan (13 Aralık 2015 saat: 13:21)

    Arabamla (jeep)dükkanıma gelmişim orda iki esnaf arkadaş daha var orda belliyiz ben arkadaşlara diyorumki bu çarşıda iş olmaz bu çarşıya iki kişi yeter biri dükkanları beklesin biride müşteriye baksın diyorum ve ordan ayrılıyorum sonra elimde arabanın anahtarındaki düğmeye basıyorum tık diye kapısını açıyorum tam içine göreç eklen arabanın benim olmadığını anlıyorum kapısını kapatıp tekrar yürümeye devam ederken adamın teki benimarabayamı baktın o araba benim diyor bende benim araba sandım kumandada kapıları açtı için benim araba sandım diyorum benim arabada aynısından diyorum ve arabamı aramaya başlıyorum bir sokağa giriyorum sokak hafif rampa yerler çok çamur yokuş yukarı çamurda yürürken bir anda kuçağımda içki kokan boş Şişeler oluyor bende bu şişeler nerden geldi biri görse beni içki içiyor sanır diyorum ve şişeleri sol tarafa tek tek fırlatıyorum bi kaçtanesi kırılıyor bir kaçtaneside kırılmıyor bu arada halen arabamı arıyorum yokuş yukarı çok çamurlu yolda yürürken iki katlı bir evden annemin sesi geliyor oğlum gel diyor bende ona sen nerden geldin diye buraya diye sesleniyorum bir yandanda ya bu ev ablamın. Eski oturduğu ev galiba diye düşünürken uykudan uyanıyorum.annem sağ aradığım arabam icrada satılmış olan jeep yorumlarınız için teşekkürler iyi çalışmalar dilerim

  2. derya kaya (04 Kasım 2014 saat: 12:00)

    rüyamda eskiden oturmuş olduğum eve tekrar taşıncağımı gördüm.eski oturdum evin sahibinin gelini arkadaşımda olur kendisi bana tekrar bu eve taşınacaksın diyor.evin içine bakıyorum eski dolapların yenilendiğini söylüyorlar.kirayada zam yapmıyoruz eski fiyattan oturacaksın deniliyor.ben bu olaya tepkisiz kalıyorum .neden taşınmam gerektiğini düşünüp duruyorum karşımdakiler konuşurken.isteksiz bi şekilde dönmek zorundyamışım hissi vardı bende

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,