RuyaTabirleri.com

Rüyada Şişlik Görmek

Rüyada şişlik görmek, rüyayı gören kişinin kültürlü, eğitimli, olgun, başarılı ve zengin bir kişi olduğu anlamına gelir. Rüya sahibinin hoşluk içinde yaşayacağına, küçük şeyleri kafaya takıp moralinin bozulmasına, canın sıkılmasına da izin vermeyeceğine, düzenli ve disiplinli bir hayat süreceğine bunun da kendisine başarı, sağlık ve mutluluk getireceğine işaret eder ve çok makbul bir rüya olarak kabul edilir.

Rüyada Vücudunda Şişlik Görmek

Rüyayı gören kişinin maddi imkânlarının yerinde olacağına, refah düzeyinin ve yaşam şartlarının hiç düşmeyeceğine, herşeyin en kalitelisine ve çoğuna sahip olacağına aynı zamanda hiçbir önemli hastalık yaşamayacağına alamet eder.

Rüyada Kafada Şişlik Görmek

Rüyayı gören kişinin bazı yeni plan ve projeler peşinde olduğuna, bunları gerçekleştirmeyi hedeflediğine, çalışmaları sayesinde de amacına ulaşarak, rahat edeceğine, bolluk ve bereket yakalayacağına, kolaylık elde edeceğine ve halinden memnun olacağına tabir edilir.

Rüyada Karnında Şişlik Görmek

Rüya sahibinin hiçbir zaman parasızlık derdine düşmeyeceğine, bilakis malının çoğalacağına, zenginliğinin artacağına, yaşamının lüks ve konfor içinde geçeceğine, sahip oldukları sayesinde herkesin kendisine imrenerek ve özenerek bakacağına işaret eder.

Rüyada Boynunda Şişlik Görmek

Rüyayı gören kişinin ticarette başarılması zor işlerin altına gireceğine, bir koyduğu işten üç alacağına, kazançlı çıkacağına, meslek hayatında hep cesaretli adımlar atacağına bu sayede yenilmez biri haline geleceğine rivayet edilir.

Rüyada Memede Şişlik Görmek

Bu rüya iyi değildir ve rüyayı gören kişinin kıtlık çekeceğine, rızkının azalacağına, işlerinin bozulacağına, kazancının eksileceğine, sıkıntılarının ve borçlarının da çoğalacağına alamet eder ve uğursuzluk, şanssızlık ve kısmetsizlikle karşı karşıya kalmaya yorulur.

Rüyada Ayakta Şişlik Görmek

Rüya sahibinin sağlığına kavuşacağı, güç ve kudret sahibi olacağı, kendisini işine vereceği, hayatının bu sayede yoluna gireceği anlamına gelir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: , , ,