RuyaTabirleri.com

Rüyada Şişman Adam Görmek

Rüyada şişman adam görmek, tüm nimetlere kavuşmak, her açıdan bahtı açık, kısmetli biri olmak demektir. Her şeyin en güzelini elde edecek olan rüya sahibinin tüm isteklerine kolay yoldan ulaşacağını, imkanlarını ihtiyaç sahibi kimselerle paylaşarak mutluluğunu artıran rüya sahibinin alacağı sevapların çokluğunu da işaret eder. Hayal kırıklıklarından kurtulmak ve daha umut dolu bir hayata başlamak, mutsuz geçirilen günlere bir son vermek demektir. Şişman adam refah içinde geçecek bir hayata da atıfta bulunarak, özellikle maddi anlamda hiçbir endişenin kalmayacağını, rüya sahibinin eşine, dostuna, çocuklarına ve arkadaşlarına da yardım edebilecek konuma erişeceğine alamettir. Kendisini istediği gibi ifade etme, baskılardan kurtulma ve sınırlarını genişletme imkanı bulan kişinin tüm hayallerinin gerçek olacağına yorumlanır.

Rüyada Şişman Olduğunu Görmek

Yeteneklerini geliştirmek suretiyle var olan mevkiinin çok daha üstüne çıkmak ve alınacak yüksek maaş sayesinde her türlü ekonomik özgürlüğe kavuşmak anlamındadır. Bugüne kadar dişini tırnağına takıp çalışan kişilerin emeklerinin neticelerini alacaklarını, para konusunda yepyeni bir başlangıç yapacaklarını bildirir. Aile büyüklerinin yapacağı güzel bir sürpriz sayesinde kendisine ait iş yeri açmaya da yorumlanan rüya, Allah’tan istenen her şeyin en güzeline, fazla fazla sahip olunacağını tabir eder.

Rüyada Şişmanlayıp Zayıflamak

Coşkulu ve mutluluktan ayakları yerden kesen haberler alıp daha sonra sakinleşmek anlamına gelir. Bir müddet kişiyi heyecana sevk edecek, her türlü duyguyu tattıracak güzel gelişmelerin yaşanacağını, bolluk ve bereketle geçecek olan günlerin nihayet belli bir rutinde devam edeceğini ifade eder. Bu dönemde yapılan aşırı harcamalara dikkat çeken rüya, önlem alınmadığı takdirde maddi rahatlığın rehavetine kapılıp para konusunda dar boğaza düşmeye de yorumlanır.

Rüyada Şişman Adam Görmenin Psikolojik Yorumu

Duygularda yaşanan uç durumların ve kişinin çok fazla duygusal kararlar almasından ötürü zaman zaman üzüntü yaşamasını ifade eder. Hislerini içine atan ve insanlara ifade etmekte zorlanan, bu yüzden sürekli kendisini kapana kısılmış hisseden kimselerin işaretidir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!