RuyaTabirleri.com

Rüyada Şişman Görmek

Rüyada şişman görmek, rüya sahibinin, en kısa zamanda çok zengin olacağına, yaptığı işlerle insanların gönlünde taht kuracağına ve hayırlı bir kısmet bulup hayal ettiği gibi bir düğünle evleneceğine delalet eder. Halkın yapılan çalışmalara destek vereceğine, hiç olmadık yerde çıkan bir sorunun bu sayede çözüme kavuşacağına ve toplumun saygısına her zaman mazhar olunacağına işaret eder.

Rüyada Şişman Olduğunu Görmek

Rüyada şişman olduğunu görmek, şişman görmekle aynı anlama gelmektedir. Rüyayı gören kişinin işlerinde selamete kavuşacağı ve hatalarının başka insanlar tarafından seve seve telafi edileceği anlamına gelir.

Rüyada Şişman Bebek Görmek

Rüyada şişman bebek görmek, iş hayatında ve sosyal hayatta maddi açıdan çok güzel günler geçirileceğine, yapılacak işlerden sonra yeni iş teklifleri alınacağına ve sıkıntıların çözüme kavuşacağına yorulur. Ayrıca, yaşam boyu sürecek huzur ve mutluluğa delalettir.

Rüyada Şişman Birini Görmek

Rüyada şişman birini görmek,  girişilecek işler sonucunda hayırlı kazançlar sağlanacağına ve bu kazançların yeni kazançlar sağlaması için harcanacağına işaret eder.  

Rüyada Şişman Kadın Görmek

Rüyada şişman kadın görmek, hane içerisinde bolluk ve bereketle geçirilecek yıllara delalet eder. Aynı zamanda, rüyanın gerçek anlamına yani şişman bayan anlamına da yorumlanır.

Rüyada Şişman Birini Zayıf Görmek

Rüyada şişman birini zayıf görmek, pek hayırlı bir işe yorulmaz. Rüya sahibinin, iş hayatında sorunlarla karşılaşacağına, uzunca bir süre büyük sıkıntılar yaşayacağına yorumlanır.

Rüyada Zayıf Birini Şişman Görmek

Rüyada zayıf birini şişman görmek, olumlu bir anlama gelir. Rüyayı gören kişinin, iş hayatında yapmış olduğu hataları farkederek daha sonraki işleri için tecrübe kazanmasına delalet eder. Aynı zamanda, kötülük ya haksızlık edilen insanlardan helallik almaya ve herkesin hakkını ödemeye çalışmaya işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: