RuyaTabirleri.com

Rüyada Şişman Kadın Görmek

Rüyada şişman kadın görmek, erkekler için azla yetinmeyi bilmeyen ve sürekli şikayet eden, şükretmeden yaşayan bir eşe sahip olunacağına alamettir. Kişiyi maddi manevi anlamda sömürecek kişilerin varlıklarına ve menfaatçi arkadaşlara da işarettir. Genç bayanlar için, aynı anda çok fazla kişiye ilgi duyulduğuna veya zararsız görülen bazı ilişkilerde ileri gidip kendilerini zor duruma sokacaklarına da tabir edilir. İslami yorumculara göre kişinin nefsine bir türlü hakim olamadığını ve dünya nimetlerine çok fazla düşkün olması sonucunda maneviyatını da ihmal ettiğini, kendisini bir türlü tatmin olmuş hissedemediğini, bir an önce inancını tazeleyerek, daha çok ibadet etmesi ve ihtiyacı olanı İslam dünyasında bulması gerektiğini bildirir.

Rüyada Şişman Bir Kadınla Evlenmek

Bekar erkekler için kısa sürecek bir evlilik yapmaya, olgun yaştaki beyler için ise, ikinci evliliklerinde aradıklarını bulamayacaklarına alamettir. Evli kimseler için eşlerinin isteklerine yetişmek için kişinin çok fazla çaba göstermesine rağmen bir türlü takdir görmeyeceğini ve yaptıklarının eşi tarafından beğenilmeyeceğini, sürekli eleştiri almaktan ruhsal, duygusal açıdan yıpranacaklarını ifade eder. Gözü yükseklerde olan biriyle tanışmaya da alamet olan rüya, eş seçiminde kişinin yanılgıya düşeceğini ve anlık duygularıyla hareket etmesinin sonucunda çok sürmeyecek, kötü bir evlilik gerçekleştireceğine tabir edilir.

Rüyada Şişman Kadın Olduğunu Görmek

Fakir kimseler için güzel bir iş ve iyi bir gelir elde ederek zenginleşmek manasına gelir. Zengin kimseler için de mallarına yenilerini ekleyecekleri çok bereketli bir dönemin işaretidir. Normal hayatında zayıf olan birinin bu rüyayı görmesi ise, bir anlık zaaf sonucu istenmeyen bir durum içine düşerek zor zamanlar geçirmek manasına gelir.

Rüyada Şişman Kadın Görmenin Psikolojik Yorumu

Özellikle erkeklerin karşı cinse duydukları öfkenin ve şiddet eğiliminin ifadesidir. Kişi kadınlara karşı güvenini yitirmiş olduğundan, çok sayıda ön yargıya sahiptir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!