RuyaTabirleri.com

Rüyada Şişmanlamak

Rüyada şişmanlamak, rüya sahibinin iş hayatındaki başarıları sayesinde çevresinin genişleyeceği ve kendisinin zengin olacağı anlamına gelir.Hayırlı olacak ve uğur getirecek işler yapmaya, darlıktan kurtulmaya, bolluğa, berekete ve nimete kavuşmaya tabir edilir. Rüya sahibi için güzel başlangıçlar ve isabetli kararlar anlamına gelir. Rüyada şişmanlamak emin adımlar atıp, besmele çekerek bazı atılımlar gerçekleştirmeye ve bunlardan yana hayır bulmaya tabir edilir.

Rüyada Kilo Aldığını Görmek

Rüyada kilo aldığını gören kişi mutlu olur. Hayatı ve işleri düzene girer, planları istediği doğrultuda gerçekleşir, duaları ve tövbeleri kabul olur diye tabir edilir. Bu rüya, iyiliğe, güzelliğe ve hayırlı olana tabir edilir.

Rüyada Şişman Birini Görmek

Rüyada şişman birini görmek, rüya sahibinin sağlık sorunlarının, borçlarının, sıkıntı ve dertlerinin biteceğine işaret eder. Rüyayı gören kişinin moralinin bozulmasına, canın sıkılmasına ve kendini kötü hissetmesine neden olan her türlü sorunun çözüleceğine delalet eder.

Rüyada Zayıflamak

Rüyada zayıflamak, şişmanlamanın tam tersi şekilde tabir edilir ve sıkıntıya, zorluğa, zahmete düşmeye, parasız ve ekmeksiz kalmaya, işlerin ve hayatın da tepe taklak olacağına işaret eder ve bu rüya, kişi için uğursuzluk olarak kabul edilir.

Rüyada Zayıflamak Güzelleşmek

Rüyada zayıfladığını ama güzelleştiğini yani fazla kilolarından kurtulduğunu görmek şansın açık olduğu anlamına gelir. Mutluluğa, ağız tadına, afiyette ve keyifte olmaya, geçim sıkıntısından, borçlardan ve hastalıklardan kurtulmaya ve rahat bir hayat sürmeye tabir edilir.

Rüyada Aşırı Zayıflamak

Bir kimse rüyasında kendisini neredeyse kemikleri sayılacak kadar zayıflamış olarak görürse eğer, bu o kişi için iyi değildir. Hayatın bozulacağı, aksiliklerin ve tersliklerin arkasının kesilmeyeceği, işlerin duracağı ve gelirin tükeneceği anlamına gelir. Rüya sahibi için büyük hayal kırıklıkları yaşanacağına yorulur.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Şişmanlamak İle İlgili Rüyalar;

  1. Doğukan (26 Ocak 2015 saat: 16:50)

    merhaba ruyamda aşırı bir kilo almistim ve bogebigim cikmiati ama gobek daha cok bira gobegi gibi siskin ve yuvarlakti ben ise o kilolardan kurtulmak istiyordum etrafimda ailemde vardi spora baslamistim kiyafetin üstünden belli olmasada montu cikarttigimda bi anda gobegkm kocaman ortaya çıkıyordu acaba anlami nedir

  2. sevgi (22 Aralık 2014 saat: 23:54)

    Rüyamda kilo almıştım hatta aynanın karşısına geçiyordum çok şaşırıyordum bu kiloyu nasıl aldm diye çok üzülüyordum ve eşimle tartıştığmı ve bişeylerden kaçtığımı gördüm rüyamda bir şeh kızı bana börek ve tatlı getiriyordu bende iyiyordum . Bu arada gerçek hayatta hamileyim yani bebegimle ilgili bi rüya olabilirmi? Cvbnzı bekliyorum

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,