RuyaTabirleri.com

Rüyada Site Görmek

Rüyada site görmek, büyük işlerle uğraşıldığına, kişinin çok büyük emelleri olduğuna ve herkesin şaşkınlıkla dinlediği projeler için kolları sıvayarak işe girişeceğine alamettir. Başkalarına kulak asmadan yalnızca inancıyla hareket edecek olan rüya sahibinin gerçekte imkansız görülen işleri kısa süre içinde başarabileceğine delalet eder. Genellikle yoğun bir iş yaşamı ile mücadele etmek ve özel yaşama fazla vakit ayıramamaktan dolayı aile içinde yaşanacak olan sıkıntıları da haber verir.

Rüyada Site Kurduğunu Görmek

Kendisini büyük bir site kurarken gören kişiler genellikle eğitimlerini mimarlık veya mühendislik gibi dallarda tamamlarlar ve son derece şöhretli, iyi para kazanan, zenginlikleri ile herkesi kıskandıran biri haline gelirler. Site kurduğunu gören kişi büyük bir şirket açar ya da önemli bir kuruluşun başına geçerek çok sayıda kişiyi yönetmeye başlar. Hayal edilenden daha fazlasını elde etmek, her zaman daha çok kazanmak için uğraşmak ve hayatını başarıya odaklamak anlamına da gelir.

Rüyada Sitede Ev Aldığını Görmek

Çok kalabalık bir ortamda bulunulacağına, ev veya arsa almak için girişimlerde bulunulacağına, büyük yatırımlara ve maddi değeri yüksek işler içinde olunacağına alamettir. Büyük bir sitede ev almak kişinin maddi yatırımlarının çok büyük fırsatlara dönüşeceğine, beklentilerin hızla gerçek olacağına ve ticaret ile uğraşanlar için de hayatın bundan sonraki kısmında kariyer düşkünü biri olarak yaşanacağına alamettir. Sitede ev almak, isim yapmak, belli bir alanda yetkili hale gelmek ve sosyal mekanlarda kişinin büyük bir saygı görmesi olarak da yorumlanır.

Rüyada Site Görmenin Psikolojik Yorumu

Site psikolojik olarak kişinin kalabalık ortamlarda bulunmaktan hoşlandığını, yalnızlığa asla tahammül edemediğini, her fırsatta kendisini dışarı atarak başkaları ile olmaya çalıştığını, kalabalık ailelere özendiğini ve kendi hayatını daha da kalabalık bir hale getirmek için çeşitli yollara başvurduğunu ifade eder. Site gören kişiler sosyalleşme konusunda son derece isteklidirler.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!