RuyaTabirleri.com

Rüyada Sitem Görmek

Rüyada sitem görmek, arkadaşlarına yeterli ilgi göstermeyen rüya sahibine kırılan dostların varlığına ve kişinin duyacağı kırıcı sözlere alamet eder. Aile içinde istenmeyen bazı konuşmalar, kıyaslamalar yapılacağı gibi, iş yerinde de hak edilen mevkiye başkasının geçtiğini görerek yaşanacak hayal kırıklığına tabir edilir. Kişinin aldığı bazı kararların ailesi tarafından akıl dışı ya da çılgınca bulacağını bildiren rüya, aynı zamanda aile üyeleri ile özellikle baba ile kişinin arasındaki soğuk rüzgarlara da işaret eder. İşine aşırı derecede yoğunlaşan rüya sahibinin eşine ve ailesine karşı daha az vakit ayırmasının sonucunda ilişkilerinde ciddi bir zayıflama olacağını ve herkesin kişiye karşı mesafe alarak soğuk davranacağını bildirir. Anlayış görmek istenilen bir döneme de işaret eden rüya, kişinin kendisini anlaşılamamış olarak görmesinin de alametidir.

Rüyada Sitem Etmek

Sevdiği bir kimse ile gireceği tartışma sonucunda daha önce kendisine söylenen bir yalanı fark edecek olan rüya sahibinin yaşayacağı hayal kırıklığına işaret eden rüya, intikam alma isteği ile dolan kişinin yanlış hareketler yapmasından dolayı ailesi tarafından uyarılacağının da işaretçisidir. Sitem edilen kişi de tanınıyorsa bu durumda o kimse ile gerçek yaşamda kırıcı bir olay yaşanacağı anlamına gelir.

Rüyada Sitem Edilmek

Düşünmeden veya ince hesaplar yapmadan girişilen bir iş sonucunda kişinin uğrayacağı zarara ve ailesinin sözünü dinlememesi üzerine düşeceği mahcubiyete işaret eder. Sitem edildiğini görenlerin eşleri ile aralarında gönül kırgınlıkları ve alınganlıklar olur. Bekarlar için sevdikleri kişiyle aralarına giren lafa, söze delalet olduğu gibi kişinin bilinçsizce yaptıkları sonunda kötü bir duruma düşmesine de alamet eder.

Rüyada Sitem Görmenin Psikolojik Yorumu

Çocukluk ve ilk gençlik çağında ailesinin ve özellikle babasının kendisi ile ilgilenmediğini ve ihtiyacı olan şefkati göstermediğini düşünen rüya sahibinin içinde büyüttüğü kırgınlığı ve sevgi, ihtiyacını ifade eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!