RuyaTabirleri.com

Spiritüel rehber Aslı Kaplandar'ı takip etmek için tıklayın!

Rüyada Sıva Yapmak

Rüyada sıva yapmak, rüyayı gören kişinin, daha önce giriştiği işlerde yaptığı hataları göz önüne almayarak, daha sonra yapacağı işlerde hatalarından ders alarak ve yeni hatalar yapmayarak başarıya ulaşmasına delalet eder. Yapılan hataların tekrar edilmemesi halinde büyük başarıların kazanılıp çok iyi işler yapılacağına işaret edilir.

Rüyada Çimento Görmek

Rüyada çimento görmek, rüya sahibinin parasal açıdan sağlayacağı bir avantaj sayesinde yapacağı yatırımlardan çok büyük miktarlarda mal ve mülk kazanacağına ve hayırlı işlerde kullanacağına yorumlanır.

Rüyada Çimento Karmak

Rüyada çimento karmak, hayal edilen ve yapılması için çok çaba sarfedilen bir iş ya da çalışma için tüm kişisel yetenekleri ve becerileri seferber etmeye delalet eder.

Rüyada Kum Görmek

Rüyada kum görmek, mala yorulur. Çok kum, yapılan çalışmalar ve çalışılan işlerden kazanılan çok paraya tabir edilir. Diğer taraftan kum görmek, çalışmamaya, işten kaçmaya ve onca iş bulunmasına rağmen yapılan tembelliğe yorumlanır. Aynı zamanda, birkaç ahbapla ortak yapılacak bir işe para koymaya işarettir.

Rüyada Kırmızı Kum Görmek

Rüyada kırmızı kum görmek, uzun zamandır iş hayatında yaşanan sıkıntının son bulmasına ve işle ilgili güzel haberler alınmasına yorulur.

Rüyada Sarı Kum Görmek

Rüyada sarı kum görmek, çok zor durumdaki kişinin, Allah’a ettiği isyandan pişman olmasına ve yaptıkları için tövbe edip bağışlanmayı dilemesine yorumlanır. Ayrıca, sağlık sorunlarında ortaya çıkan artışa ve hastane yollarının görünmesine delalettir.

Rüyada Kireç Görmek

Rüyada kireç görmek, var olan hastalıkların son bulmasına, yaşanan sıkıntıların bitmesine ve istenen türlü güzel şeye ulaşmaya ve feraha çıkmaya işaret eder. Aynı zamanda, yapılan bir işten sonra aile büyükleri ve komşular tarafından takdir edilerek diğer insanlara ve yaşıtlara örnek gösterilemeye yorulur.                                                                                                                                                

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!