RuyaTabirleri.com

Rüyada Sıvı Yağ Görmek

Rüyada sıvı yağ görmek, şans ve kısmet kapılarının sonsuza kadar açık olduğuna, rüya sahibinin rızıktan, nimetten ve kazançtan yana çok bereketli bir hayat yaşayacak oluşuna, uzun bir ömre, işlerin kolaylıkla hallolacağına, sağlığa ve zenginliğe tabir edilir. Rüya sahibinin ince eleyip, sık dokuması sayesinde hayatı boyunca kendisi için isabetli ve hayırlı olan işleri yapıp çok başarılı olacağına bu sayede krallar gibi bir yaşam süreceğine delalet eder.

Rüyada Sıvı Yağ İçmek

Rüyada sıvı yağ içtiğini gören kişinin yüzü işinden, ailesinden ve evliliğinden yana gülecek demektir. Rüyayı gören kişinin saadetinin ve başarısının gelip geçici olmayacağı, bir ömür süreceği anlamına gelir.

Rüyada Sıvı Yağ Döküldüğünü Görmek

Rüyada sıvı yağ döküldüğünü görmek, şanssızlık olarak değerlendirilir. Rüya sahibinin hayatının istediği gibi ilerlemeyeceğine, inandıklarının ve gönül verdiklerinin kendisini hüsran uğratacağına, emek verdiği işlerin karşılığını yeteri oranda göremeyeceğine işaret eder.

Rüyada Sıvı Yağ Almak

Rüyada sıvı yağ almak, ileride daha fazla getirisi olacak ve değeri iki, üç kat artacak malın ya da paranın bu işe harcanması ile yorumlanır. Bu girişim rüya sahibi için gelecek adına atılabilecek en hayırlı ve en doğru adımlardan biri olacak demektir.

Rüyada Sıvı Yağ Satmak

Rüyada sıvı yağ satmak, rüya sahibinin ticaret vesilesiyle tanıştığı ve alış veriş yaptığı, güvenilir olduğu bir kişi ile bazı sırlarını paylaşacağına ve onunla daha sonra sıkı bir dost olup, o insanın derdini dinleyeceğine delalet eder.

Rüyada Yağ Tenekesi Görmek

Rüya sahibinin kendisine hayır, iyilik ve güzellik getirecek, benliğine değer katacak, kendilerinden feyz alınacak bazı kişilerle bir araya gelmesine ve onlarla ortak hareket ederek sağlıklı ve uzun soluklu işler yapmasına yorulur.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: