RuyaTabirleri.com

Rüyada Sivil Polis Görmek

Rüyada sivil polis görmek, kişinin herkesten sakladığı ve yaptığı sakıncalı işlerin bir bir ortaya döküleceğine, mevcut aile ve iş yaşantısının çalkantılara sahne olacağına işarettir. Atılan adımların dikkatsizliğine ve kötü kimseler le karşılaşılacağına da yorumlanır. Rüyada sivil polis görmek devletle ilgili işlerde de aksilikler yaşanacağına ve kanuni açıdan sıkıntılı bir döneme girileceğine de tabir olur. Sivil polis gören kişi erkek ise tehlikeli bir kadınla tanışır ve hayatı alt üst olur. Bir bayanın sivil polis görmesi ise boşanmasına neden olur.

Rüyada Üniformalı Polis Görmek

Rüyasında üniformalı erkek polis gören kişi resmi bir başvurusunda olumlu neticeler alır. Görülen polis bayan ise, iş konusunda aksilikler yaşanır ve beklenen sonuçlar olumsuz olur. Rüyasında üniforması yırtılmış bir polis gören kişinin adı kirli bir işe karışır. Ütülü, temiz üniformalı bir polis görmek ise, rüya sahibinin terfi alacağına işaret eder.

Rüyada Polis Görmek

Rüyasında polis gören kişi hayırlı bir haber alır. Bekar bir kimse polis görürse evlenir, evli kişi polis görürse yeni bir bebek sahibi olur. Yaşlı kimselerin rüyalarında polis görmesi ise akraba ilişkilerinde çıkacak huzursuzluğa yorulur.

Rüyada Polisten Kaçtığını Görmek

Rüyasında polisten kaçan kişinin geçmişten kalan borçlar yüzünden başı derde girer. Maddi kayıp anlamına da gelen rüya, aynı zamanda işyerinde çıkacak huzursuzluklara ve ikiliklere de işarettir. Rüyasında polisten kaçıp, yakalandığını gören kişi eşi ile münakaşa yaşar, kurtulmayı başarıyorsa isteklerine kavuşur ve maddi açıdan da refaha erer.

Rüyada Polis Çağırmak

Rüyasında polis çağıran kişi, ruhsal açıdan kötü bir döneme girer. Hayata küsmeye ve yalnız kalmaya da yorulan rüya, kişinin Allah yolunda gitmediğine ve günahkar bir kimse olduğuna da işarettir. Dünya işlerine fazla düşmüş ve ahiret hayatını unutmuş bir kimseyi de işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Sivil Polis Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. eslem sığırcı (19 Haziran 2015 saat: 09:46)

    Rüyamda yanımda bir arkadaş vardı küçüktük ama ezeli suçlulardık kandırmalarımızla aşırı ünlüydük (bu arada ben gerçekte de çocuğum)ama her ne olursa olsun polisler bizi severdik yine bir gün trafik kazasına neden olduk ve gülmeye başlaďık polisler geldi önceki rüyalarımda gördüğüm polislerdi kaçmaya başladık ve havalimanına gittik içeri daldık uzun bir kovalamaca oldu sonra çıkışta kontrol olduğunu gördüm oradaki de bir polisti dışarı çıkamadım havaalanında esir kaldık ama polisler bizi sevdikleri için bir elimiz yağda öbürü baldaydıher günüm orada harika geçi yordu

  2. Kerim gökay özdemir (22 Mayıs 2015 saat: 01:43)

    Rüyamda belimde polis telsizi takılıydı ve sivil polislerle konuşuyordum. Polis olup olmadığımı hatırlamıyorum ama bende sivildim ve bir olay için bana danışıyorlardı onun ile ilgili konuşuyorduk. Sivil polis arabası beyazdı ve ben eve gitmek üzereydim. Hatta evlenmeden önce ailemle oturduğum mahallede gördüm kendimi.

  3. cicek (28 Ocak 2015 saat: 06:46)

    Eski eşim belinde iki tabanca, annesine gidip tomarca para veriyor. Bana gösteriyorlar özellikle. Kadin sevinçten parayi yicek adeta. Belinde iki tananca ile eski eşim artik polis oldugunu ima ediyor gurur lu bir şekilde. Bana nispet büyük alışverişlerde bulunuyorlar

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,