RuyaTabirleri.com

Rüyada Sivilce Patlatmak

Rüyada sivilce patlatmak, rüya sahibinin sevincini yakınlarıyla paylaşmak isteyeceğine işaret eder. Kişi, açık sözlü ve açık yürekliliği sayesinde sadece sevincini değil, üzüntüsünü, sıkıntısını, ayıbını ve eksiğini de sevdiği ve güvendiği kişilerle paylaşarak, onlardan akıl almayı becerebilecek kadar tevazu sahibi kimsedir diye tasvir edilir. Rüyada sivilce patlamak, genel anlamı ile gizli kalan şeylerin ayyuka çıkmasına tabir edilir.

Rüyada Sivilce Sıkmak

Rüyada sivilce sıkmak da sivilce patlatmakla benzer şekilde tabir edilir. Rüya sahibinin bazen günah çıkarması amacıyla bazen de övgüye layık bulduğu işlerini herkesle paylaşmasına işaret eder. Gerçeklerin konuşulmasına ve etekteki taşların dökülmesine yorulur.

Rüyada Sivilce Koparmak

Rüyada sivilce koparmak iki şekilde tabir edilir. Eğer rüya sahibi canının yandığını hissederse bu hayırlıdır ve kem gözlerden korunmaya işaret eder. Fakat rüyayı gören kişi, sivilceyi koparttığında hiçbir şey hissetmese o halde bazı kötülükler karşısında savunmasız ve çaresiz kalacağı anlamına gelir.

Rüyada Yüzünde Sivilce Çıkması

Rüyasında yüzünde sivilce çıktığını gören kişi, büyük şans ve büyük kısmet yakalayacak, önemli oranda mal varlığına ve paraya kavuşarak, bolluk ve bereket içinde olacak demektir. Bu rüya aynı zamanda gönül işlerinin de yolunda gideceğine ve kişiye mutluluk getireceğine delalet eder.

Rüyada Sivilcenin Kanadığını Görmek

Rüyada sivilcenin kanadığını görmek, rüya sahibinin tam da her şey bitti, yandım, öldüm, bittim dediği ve çok ümitsiz olduğu bir anda hayırlı bir haber alarak, silkelenmesi, kendine gelmesi ve ümitlerinin yeniden yeşermesi şeklinde yorumlanır.

Rüyada Sivilceden İrin Aktığını Görmek

Rüyada sivilceden irin ya da başka değişle iltihap aktığını görmek çok hayırlıdır. Rüya sahibinin tüm dertlerinden ve hastalıklarından kurtulmasına, yüzünün gülmesine ve eskisi gibi yaşam sevinciyle dolmasına işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: