RuyaTabirleri.com

Spiritüel rehber Aslı Kaplandar'ı takip etmek için tıklayın!

Rüyada Sivilce Sıkmak

Rüyada sivilce sıkmak, rüya sahibinin, yaşadığı bazı sorunlar üzerinde pek durmadığına ve bu sorunları kendi sorunları değilmiş gibi algıladığına, bu durumları kabul edip çözüm araması ve en kısa zamanda çözüme kavuşturması gerektiğine alamet eder. Aynı zamanda, yaşadığı olayları ve duyguları artık kabullenmesi ve bunlarla yüzleşmesi anlamına da gelir.

Rüyada sivilce sıkmak, iş hayatında ve eğitim hayatında engelleri bir bir ve kararlılıkla aşarak çok büyük ve kimsenin tahmin edemeyeceği başarılara imza atmaya rivayet eder.

Rüyada Sivilce Sıktığını Görmek

Rüyada sivilce sıkmak ile aynı anlam gelmektedir. Rüya sahibinin, sorunları ile yüzleşmesi gerektiğine, sıkıntılarının çok yakın zamanda sona ereceğine ve büyük ve anlamlı başarılara imza atacağına işaret eder.

Rüyada Sivilce Patlatmak

Rüyayı gören kişinin, iş hayatında ve aile hayatında uzun zamandan beri yaşanan ve çözümsüzmüş gibi duran çok büyük sorunları ve büyük sıkıntıları hiç kimsenin yardımı olmadan, düşünüp taşınarak ve çeşitli yollar deneyerek ortadan kaldıracağına ve bu durumun insanlar tarafından çok takdir edileceğine tabir eder. Aynı zamanda, iş hayatında çok büyük emekler vererek çok iyi ve başarılı işlere imza atmaya delalet eder.

Rüyada Yüzünde Sivilce Sıkmak

Rüya sahibinin, yaptığı işlerin ve kazandığı başarıların insanlar arasında çok büyük ses getirdiğine, bu şekilde çok iyi bir kariyere sahip olma yolunda ilerleyeceğine ve iş hayatında çok daha rahat bir şekilde ekmek kazanmaya başlayacağına yorulur.

Rüyada Büyük Sivilce Sıkmak

Rüyayı gören kişinin, iş hayatında ve eğitim hayatında çok daha büyük zorluklar ile karşılaşacağına, çok büyük ve akıllıca hareketler ile bu durumdan kurtulup çeşitli başarılar kazanacağına ve bu başarıların başka insanlar tarafından duyulması ile çok büyük takdir alıp kariyerinde sıçrama yapacağına tabir eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: