RuyaTabirleri.com

Rüyada Siyah Akrep Görmek

Rüyada siyah akrep görmek, çok güçlü ve sinsi bir düşman sahibi olunduğuna ve dikkat etmek gerektiğine işaret eder. Rüyada görülen siyah akrep, kişiye her an zarar vermek için fırsat kollayan kötü niyetli kimseleri işaret ettiği gibi, rüya sahibinin çok büyük zararlar görebileceğinin de altını çizer. Siyah akrep hanenin içinde görülürse düşman aile üyelerinden biridir. Evin dışında görülen siyah akrep ise yakın akraba veya tanıdıklardan bir zarar görüleceğine yorumlanır. Siyah akrep farklı bir yoruma göre evli kişiler için çok büyük bir kavgaya ve kıskançlığa da tabir edilir.

Rüyada Akrep Sokması Görmek

Kişinin ahlakı bozuk ve düşmanca tavırları olan biri ile çok büyük bir münakaşaya gireceği anlamına gelir. Akrep tarafından sokulan kişi düşmanları tarafından da kötülük görür ve zarara uğrar. Akrep evin içinde sokarsa eşi tarafından aldatılacağına veya çok büyük bir ihanete uğrayacağına, evin dışında akrep sokması görenler de iş yerlerinde ciddi bir tartışma ve sıkıntı yaşarlar.

Rüyada Akrep Görmek

İyiye yorulmaz ve kişiye zarar vermek isteyen kimseler olduğunu işaret eder. Akrep gören kişinin çevresinde çok sayıda laf söz dolaşır ve kişinin dedikodusu yapılır. Aynı zamanda ahlaksız ve kötü niyetli bir kimse ile ilişkide olunduğuna ve bu kişi tarafından sıkıntı yaşanacağına da delalet eder. Akrep kişinin bilmediği ve çok yakınında olan gizli bir düşmana da yorumlanır.

Rüyada Siyah Akrep Görmek

Çevresinde kendisine zarar vereceğini düşündüğü kişiler olanlar rüyalarında siyah akrep görebilirler. Zaman zaman akrepten korkan insanların da rüyalarında akrep görmesi olağan bir durumdur. Akrep kişinin tehlikede olduğunu düşünmesi ve korkması şeklinde yorumlandığı gibi, aynı zamanda sevdiği kimselerden ihanete uğrayan ve zarar görenlerin de rüyalarında akrep görmeleri ile sıklıkla karşılaşılır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!