RuyaTabirleri.com

Rüyada Siyah Arabaya Binmek

Rüyada siyah arabaya binmek, parlak bir iş hayatına, iyi bir öğrenime ve refah içinde geçirilecek bir geleceğe işaret eder. Rüyasında siyah arabaya bindiğini gören kişi makam sahibi ve söz sahibi bir kimse olur. Ailesinden birinin siyah bir arabaya bindiğini gören kişinin hanesinden bir kimse hayırlı bir iş için yolculuğa çıkar. Para ve gayrimenkul konusunda da artış yaşanacağına işarettir.

Rüyada Araba Görmek

Araba görmek genel olarak iş hayatı ile ilgili bilgiler verir. Kişinin gördüğü araba siyah ise resmi işlerinin kolay yürüyeceğine ve iş sahibi ise işini büyüteceğine delalettir. Beyaz bir araba görmek bekar kişi için yakın zamanda gerçekleşecek evliliğe, evli bir kişinin böyle bir rüya görmesi de, bir hastayı ziyarete gideceğine yorulur. Arabaya biniliyor ise rüya daha da hayırlı anlamlara sahiptir. Sarı renkli bir araba görmek iş ve çevre değişikliğine, farklı yerlerden gelecek olan mal ve paraya işaret eder.

Rüyada Arabadan İnmek

Rüyada bir arabadan indiğini gören kimsenin işleri ters gitmeye başlar. Aile içinde tartışmalar yaşar ve geliri düşer. Rüyada arabadan inmek bazı durumlarda Allah yolundan ayrıldığına ve manevi yönde inancı zayıf bir kimse olunduğuna delalettir. Hastalık sahibi olmaya ya da sağlık ile ilgili bir takım olumsuz gelişmeler yaşanacağına da alamettir.

Rüyada Araba Sürmek

Kişinin geleceği için büyük ve önemli bir karar almak üzere olacağını işaret eder. İşinde terfi etmeye de yorumlanan rüya aynı zamanda arabayı süren kişinin hayırlı bir eş sahibi olacağına da işaret eder Araba kullanmak bazı durumlarda iyi gelir getiren bir yatırım yapılacağına da tabir olur.

Rüyada Siyah Araba Satın Almak

İş hayatında büyük bir değişiklik olacağına, maddi açıdan rahata erileceğine, yoksul kimselerin zengin bir hayat süreceğine, tüm isteklerine ve ideallerine kavuşacağına yorumlanır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada araba görmek hakkında çok ayrıntılı bilgiler verilen Rüyada Araba Görmek Rüyada Araba Sürmek ve Rüyada Araba Kullanmak sayfalarımızı okuyabilirsiniz.

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!