RuyaTabirleri.com

Rüyada Siyah At Görmek

Rüyada siyah at görmek, rüya sahibinin hidayete ereceği ve hikmet sahibi olacağı anlamına gelir. Kişinin insanlar içinde çok sevileceği ve saygı göreceği işler yapacağına bu sayede herkesin takdirini toplamayı başaracağına rivayet edilir. Rüyayı gören kişinin bilge kimse olacağına, insanlara ilim irfan aşılayacağına, yol göstereceğine ve bu yönüyle toplum içinde nam salacağına alamet eder.

Rüyada Siyah At Sevmek

Rüyada siyah at sevmek, rüyayı gören kişinin işinde kendisine başarı ve zafer getirecek adımlar atacağına işaret ederken bir diğer yandan da rüya sahibinin çevresinde kendisine hayır ve mutluluk getirecek, zor gününde yanında olacak ve ömür boyu kendisini hiç terk etmeyecek kişiler olacağı anlamına gelir.

Rüyada Siyah At Kovalaması

Rüyada siyah at kovalaması, rüya sahibinin etrafında dönüp duran kısmetine işaret eder ve kişinin yakın zamanda bir kısmet alacağı ile tabir edilir. Bu rüya şans olarak kabul edilir ve kişinin yaşamında çok yakında güzel şeyler olacağına yorulur.

Rüyada Siyah At Sürüsü Görmek

Rüyada siyah at sürüsü görmek, rüyayı gören kişinin kendi işinde uzman olan ve başarıları ile konuşulan kimselerle bir araya geleceğine ve onlarla ortak iş yapacağına delalet eder. Rüyada görülen siyah at sürüsü rüya sahibinin çevresindeki iş güç sahibi olan kimselerin varlığına alamet eder.

Rüyada Siyah Ata Binmek

Rüyada siyah ata binmek, rüyayı gören kişinin zenginliğe kavuşacağına, malının ve parasının çoğalacağına ayrıca toplumda sözü geçen kimse olacağına delalet eder.

Rüyada At Binmek

Rüyada at binmek, kişinin muradına ereceğine işaret eder. Rüya sahibinin gözünü diktiği makama erişeceğine ve elini attığı her işin altından alnının akı ile çıkacağına tabir edilir. Kişinin bir başarıdan diğerine koşacağına ve geleceğinin parlak olacağına rivayet edilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!