RuyaTabirleri.com

Rüyada Siyah Ayı Görmek

Rüyada siyah ayı görmek, kişinin başını derde sokacağı durumlara karşı hazırlıklı olması ve dikkat etmesi konusunda uyarı veren bir rüyadır. Siyah ayı, rüya sahibinin çevresinde kendisine her an zarar verebilecek tehlikeli düşmanları olduğunu da işaret eder.

Rüyada Beyaz Ayı Görmek

Rüya sahibinin zarara uğrayacağını ancak başına gelen olumsuzluklardan kolay sıyrılacağını, daha az yıpranacağını gösterir. Beyaz ayı veya boz ayı görmek kişinin iman gücünün güçlü olması nedeni ile de göreceği zararın hafif olacağını simgeler.

Rüyada Ayı Görmek

Rüyasında ayı gören kişilerin hayatında çok sayıda düşmanı olur. Aile veya dost çevresinde kişinin yüzüne gülüp, arkasından iş çeviren kimselerin varlığına da delalettir. Farklı bir yoruma göre ise rüyada ayı görmek güçle açıklanır. Rüya sahibinin güç ve itibar kazanacağı durumların içinde olacağına da yorumlanan rüya aynı zamanda düşmanlara karşı galip gelmenin de habercisidir. Rüyada görülen ayı her ne kadar düşmanı simgelese de, bu kişilerin cahil ve aynı zamanda aptal kişiler olduğunun da altını çizer. Rüyasında bir ayının üzerinde olduğunu gören kimse ise tüm düşmanlarını yenerek, çok büyük zaferler elde eder ve mevkisi yükselir. Özellikle iş yeri ile ilgili mertebesi artar ve geliri de istediğinin çok üzerinde olur. Rüyada ayı gören kişi bir bayansa hayatında çok kaba bir erkek olduğuna işarettir. Bu anlamda kişiye o kimseden uzak durması gerektiğini söyleyen uyarıcı bir rüyadır.

Rüyada Ayı Öldürmek

Kişinin kendisine yapılan tüm kötülükleri bertaraf edeceğini ve tüm düşmanlarından kurtulacağını delalet eder. Ayı öldüren kimse, geçmişteki sıkıntılarından da kurtulur.

Rüyada Siyah Ayı Görmek Psikolojik Yorumu

Yaşamlarında kendilerine kötülük yapmasından korkulan kişiler olanlar rüyalarında ayı ile ilgili rüyalar görürler. Siyah ayı genellikle kişinin gerçek hayatında kendisine kötülük yapan bir kişiyi temsil eder. Korkunun, çaresizliğin ve endişenin sembolize olmuş halidir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Siyah Ayı Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. ByV (27 Temmuz 2016 saat: 07:35)

  Rüyamda siyah büyük bir ayı gördüm ağaçlık bir yerdeyim yanımda biri daha var ama kim olduğunu hatırlamıyorum ayı bir anda beni peşliyor evimin bulunduğu alana doğru koşmaya başlıyoruz. Ben evimizin balkonun da asılı kalıyorm ve ayı bir kapıya,bir de aslı olduğum yerin altına geliyordu sonra babam bahçeye atlıyor ayı ile boğuşmaya başlıyor sonra bende atılıyorum babamla berbar ayıyı n kafanın gövdesinden ayırıp onu öldürüyoruz kan görmedim hiç sonra da uyandım. Bunu bana yorumlarmısınız tşkler

 2. Zuleyha (22 Temmuz 2016 saat: 12:17)

  Ruyamda siyah bir ayi gordum bize zarar vermek istiyordu ben annem ve kardeslerim bir eve saklandik o Evin kapilarini iyice kapattik Ama ayi kilitleri acip Evin ilk kapisi acti ben ve annem cok korkuyorduk ben oteki kapiyi acmasin diye pencereden ucup bazilardan yardim istemeye gittigimi gordum bir andan ve bir andada ayinin eve gecip bize zarar vermek istedigini gordum ama hic birimizi isirmadi cok korkunc kalabalik caresiz bir ruyaydi. Eger tabirlersiniz cok sevinirim.

 3. Gülden (17 Ekim 2015 saat: 11:15)

  Rüyamda siyah ayının başkaları tarafından vuruldugunu gördüm.Daha sonra kanlar içinde uyanıp kalkdi ölmemiş.Tabi ben uzakdayim seyrediyorum,sonra ben trenin içindeyim dua ediyorum. Ayı bişey yapmasın diye korkuyorum.Sonra uyandım bunun anlamı nedir?

 4. Pelin (30 Ağustos 2015 saat: 12:47)

  Rüyada siyah bir ayı bebekken sahipleniyorum. Sonra ayı birden bire hızlıca büyümüş oluyor. Fakat benim evcil hayvanim olduğu için bana hiç bir şey yapmıyor. Dediklerimi yapiyor ve beni dinliyordu. Çevremdeki insanlar korksalarda ben hiç korkmadan ona dokunup sevebiliyordum. Sonra ayiyi bakamadigim için satmak istedim gelen kadin müşteri korkup almaktan vazgeçti. Ayi yine bemimleydi yani bunun anlami nedir?

 5. Sebahat Kovan (04 Ağustos 2015 saat: 15:26)

  Rüyamda annm iki teyzem eniştem yani sevdigim insanlar vardı . Biz gölet kenarndaydık birden insanlar bağrşmaya başladı kaçın ayı geliyo diye . Sonra biz koştuk uzaklaşmaya çalştık biraz uzakkaştıktan sonra tarladan geçtik orda teller vardı ben teller eyip tyzemin geçmesine yardmcı oldum yan tarafa baktığımda ayı durmuş bize bakıyordu simsiyah bi ayı sonrada uyandım . bu ne anlama gelir ?

 6. tuğçe (19 Aralık 2014 saat: 09:32)

  Rüyamda orman gibi bir yerdeydim. Birden etrafımı siyah ayılar sardı ve benim üzerime yürümeye basladı. Önce nereye kaçacağımı bilemedim sonra eski bir barakaya dağru bi kac adım attım barakanın yakını dan kahverengi bir köpek vardı. Barakanın duvarları yoktu sadece çatısı vardı ve köpekde uzun bir zincirle buraya bagliydi.ayılar peşimden gelirken köpek barakadan çıkıp 3-4 kere havladı ve ayıların anlık olarak korkmasını sagladı fakat sonra ayılardan biri hızla gelip kolumu ıssırdı ve kolumda insan ıssırığında çıkacak bir iz oluştu izin rengi kırmızıya çalıyordu. Yorumlarsanız memnun olurum teşekkürler..

 7. buse pektaş (26 Kasım 2014 saat: 21:07)

  Ruyamda beyaz bir arabada arka koltukta oturuyorum ve yan taraftaki dukkanda siyah bir ayi bir kiz ve bir adami otururken goruyorum.Ayi beni farkediyor ve arabaya dogru gelip arabayi sallamaya falan basliyor sonra ben one uzanip arabayi calistiriyorum elimle arabanin gazina frenine basarak ileri geri yapinca biraz daha ugrasip arabanin camini kirmaya calisip sonra bana baka baka uzaklasiyor benden.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,