RuyaTabirleri.com

Rüyada Siyah Ayı Görmek

Rüyada siyah ayı görmek, kişinin başını derde sokacağı durumlara karşı hazırlıklı olması ve dikkat etmesi konusunda uyarı veren bir rüyadır. Siyah ayı, rüya sahibinin çevresinde kendisine her an zarar verebilecek tehlikeli düşmanları olduğunu da işaret eder.

Rüyada Beyaz Ayı Görmek

Rüya sahibinin zarara uğrayacağını ancak başına gelen olumsuzluklardan kolay sıyrılacağını, daha az yıpranacağını gösterir. Beyaz ayı veya boz ayı görmek kişinin iman gücünün güçlü olması nedeni ile de göreceği zararın hafif olacağını simgeler.

Rüyada Ayı Görmek

Rüyasında ayı gören kişilerin hayatında çok sayıda düşmanı olur. Aile veya dost çevresinde kişinin yüzüne gülüp, arkasından iş çeviren kimselerin varlığına da delalettir. Farklı bir yoruma göre ise rüyada ayı görmek güçle açıklanır. Rüya sahibinin güç ve itibar kazanacağı durumların içinde olacağına da yorumlanan rüya aynı zamanda düşmanlara karşı galip gelmenin de habercisidir. Rüyada görülen ayı her ne kadar düşmanı simgelese de, bu kişilerin cahil ve aynı zamanda aptal kişiler olduğunun da altını çizer. Rüyasında bir ayının üzerinde olduğunu gören kimse ise tüm düşmanlarını yenerek, çok büyük zaferler elde eder ve mevkisi yükselir. Özellikle iş yeri ile ilgili mertebesi artar ve geliri de istediğinin çok üzerinde olur. Rüyada ayı gören kişi bir bayansa hayatında çok kaba bir erkek olduğuna işarettir. Bu anlamda kişiye o kimseden uzak durması gerektiğini söyleyen uyarıcı bir rüyadır.

Rüyada Ayı Öldürmek

Kişinin kendisine yapılan tüm kötülükleri bertaraf edeceğini ve tüm düşmanlarından kurtulacağını delalet eder. Ayı öldüren kimse, geçmişteki sıkıntılarından da kurtulur.

Rüyada Siyah Ayı Görmek Psikolojik Yorumu

Yaşamlarında kendilerine kötülük yapmasından korkulan kişiler olanlar rüyalarında ayı ile ilgili rüyalar görürler. Siyah ayı genellikle kişinin gerçek hayatında kendisine kötülük yapan bir kişiyi temsil eder. Korkunun, çaresizliğin ve endişenin sembolize olmuş halidir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: