RuyaTabirleri.com

Rüyada Siyah Balık Görmek

Rüyada siyah balık görmek, rüyayı gören kişinin, içine düştüğü sıkıntılı durumu ortadan kaldıracak, borçlarını kapatmasına ve rahat bir nefes almasına olanak sağlayacak ama çok hayırlı olmayan ve yakın bir zamanda olmasa bile ilerleyen dönemlerde rüya sahibinin başını belaya sokabilecek olan bir miktar kazanca delalet eder. Aynı zamanda, rüyayı gören kişinin, yaşayacağı büyük bir mutluluk içinde ortaya çıkacak üzüntüye ya da sıkıntıya alamet eder.

Rüyada Küçük Siyah Balık Görmek

Uzun zamandan beri sıkıntı çeken rüya sahibinin, yakın bir zamanda eline geçecek olan az bir miktar para ile sıkıntısının bir kısmını gidereceğine ve kısa bir süre için de olsa rahat bir nefes alacağına tabir edilir.

Rüyada Siyah Beyaz Balık Görmek

Çok büyük çalışmalar yapmak için çeşitli araştırmalara girişen rüya sahibinin, çok başarılı bir çalışma oluşturduğuna, bu çalışmalar ile çok büyük başarı kazanacağına, çok iyi işler gerçekleştireceğine ve maddi olarak kazanç elde edeceğine rivayet eder.

Rüyada Siyah Balık Tutmak

Rüya sahibinin, iş hayatında yaşadığı sıkıntıları geçirecek, çok büyük sorunlardan kurtulmasını sağlayacak, günden güne artan borçlarından yakın bir zaman içinde kurtulmasını sağlayacak, çok güzel ve hayırlı işlerin kapılarını açıp çok daha iyi işler gerçekleştirilmesini sağlayacak ve büyük ama biraz sorunlu bir işe gireceğine işaret eder.

Rüyada Siyah Balık Yemek

Yakın bir zamanda uzun yıllardır hayal ettiği şeylere kavuşmaya başlayan rüya sahibinin, çok mutlu ve huzurlu olacağı bir döneme girdiğine, karar verme aşamasından sonra gerçekleştireceği çalışmalardan çok büyük kazançlar elde edeceğine, sıkıntılarından kurtulup rahata ereceğine, aile hayatı için çok hayırlı ve güzel bir karar vererek hayırlı bir kısmet ile evleneceğine ve çocuk sahibi olacağına delalet eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Balık hakkında en ayrıntılı rüya tabirini Rüyada Balık Görmeksayfamızdan okuyabilirsiniz.

Rüyada Siyah Balık Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. Mehmet (28 Aralık 2014 saat: 00:15)

    rüyamda siyah balıkların ilk olarak denizde sırtlarını görüyorum daha sonra karaya zıplıyorlar ve oracıkta ölüyorlar balığa bakıp onun denizde öldüğünü ve son bir can havliyle karaya atladığını görüyorum ve bunun gibi birkaç balık daha karaya atlıyor ve gidip bir bakkaldan poşet alıp bu simsiyah balıkları satmak istiyorum bakkala vardığımda bir kalem ve bir poşet istiyorum bakkaldan ve tam o ara telefon çalıp beni uyandırıyor rüyamın neye işaret olduğunu merak ediyorum saygılar

  2. isimsiz (27 Aralık 2014 saat: 22:59)

    Bir deniz kiyisina gitti bir suru restoran vardi biz en kotu olanina girdik kardesim ve kuzenim iskender yemek istediklerini soyledi. Bende hayir buraya balik yemek icin geldik dedim.garsona balik olarak ne var dedim oda bana cok guzel balikinin oldugunu soyledi balaga baktim siyah kucuk sus baligi gibiydi yemek istemedim ve oradan ciktik

  3. levent (02 Ekim 2014 saat: 13:35)

    rengarenk ve birazda siya balıkların olduğu havuz var renkli balıklar zıplaya zıplaya yüzüyor. siyah balıklar düz yüzüyor. o renkli balıkların öyle yüzdüğünü görünce sorgusuz sualsiz atlıyorum havuza bir iki kulaç atıyorum sonra siyah balıklar renkli balıkları yiyor havuzun her yeri siyah balık oluyor.biraz sonra beni de ısırmaya başlıyorlar.etrafımı sarıyorlar zor kurtuluyorum.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,