RuyaTabirleri.com

Rüyada Siyah Boya Görmek

Rüyada siyah boya görmek, mücadele içinde geçecek bir sürecin başladığını ve özellikle karamsarlıktan kurtularak yeni olanakların doğru şekilde değerlendirilmesi gerektiğini, geçmişin peçesinden kurtulmadan arzu edilen hedefe ulaşmanın zorluğunu ifade eder. Psikolojik olarak içine kapanmış kimselerin yakın arkadaşları ile fikir alışverişi yaparak geçici de olsa sıkıntılarından kurtulabileceklerini ama kalıcı çözüm bulabilmek adına mutlaka profesyonel yardım almaları gerektiğini ifade eder. Hem iş hayatının koşturmacası, hem de ev hayatının gereklilikleri karşısında bocalayan rüya sahibinin her şeye aynı anda yetişmek zorunda kalmasından ötürü stres yaşadığını, özellikle maddi konularda yeterli olabilmek adına çok çalıştığından kendisiyle ilgilenmeye dahi fırsat bulamadığını bildirir. Siyah boya düzenin bozulması, planların gerçekleşmemesi nedeniyle yaşanan bir karamsarlığa da işarettir.

Rüyada Siyah Saç Boyası Görmek

Arzulanan güce ve iktidara sahip olmak sayesinde iş yaşamında söz sahibi olunacağını müjdeleyen rüya, dominant bir yapıya sahip kişilerin her türlü başarıyı elde edeceklerini ancak bu esnada yakınları üzerinde de baskı kurabileceklerini ifade eder. Herkesin iyiliğini düşünürken empati yapmak gerektiğini ve başkalarının düşüncelerini de önemseyerek davranılmasının otoriter görüntüyü az da olsa yumuşatacağını bildirir. Düzeni sağlamak isterken zaman zaman kırıcı olunabileceğini ama bu davranışların tamamen iyi niyetten kaynaklandığının anlaşılması yüzünden sorun yaşanmayacağının yorumudur.

Rüyada Evi Siyaha Boyamak

Ev yaşantısında baskıcı, aşırı otoriter ve disiplinli bir tavır içinde olunduğunu ve bu yüzden sevilen kişilerle arada sıkıntılı mesafeler oluştuğunu ifade eder. Rüya sahibinin küçük hataları dahi önemsediğini ve büyüttüğünü, aşırı mükemmeliyetçi yaklaşımı nedeniyle yakınlarının sorunlarını anlamakta güçlük çektiğini anlatır.

Rüyada Siyah Boya Görmenin Psikolojik Yorumu

Genel şartların olumlu olması halinde dahi kişinin kendisini üzecek detaylara takılıp kalması yüzünden büyük tabloyu görmekte zorlandığını ve ayrıntılarda boğulduğunu, empati yapmakta zorlanması nedeniyle yakın ilişkilerinde zaman zaman sorun yaşadığını tabir eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!