RuyaTabirleri.com

Rüyada Siyah Çanta Görmek

Rüyada siyah çanta görmek, rüyayı gören kişinin, iş hayatında ve aile hayatında çok büyük sıkıntılar ve sorunlar yaşayacağına, çok büyük hayallerine ulaşmak için daha çok çalışması gerektiğine, yakın bir zaman içinde çok büyük kazançlar elde edeceğine, problemleri teker teker çözeceğine, yüklü miktarda kazanç elde edeceğine ve çok geçmeden hayallerine kavuşacağına delalet eder.

Rüyada Siyah Çanta Satın Almak

Rüya sahibinin iş hayatında ve aile hayatında yaşadığı sıkıntılardan yakın bir zamanda kurtulacağına, çok büyük bir umutsuzluk yaşadığı bir sırada hiç beklemediği büyüklükte bir kazanç elde edeceğine, bu sayede problemlerinden ve sıkıntılarından kurtulacağına ve hayallerine kavuşup mutluluk ve huzur içinde bir hayat süreceğine işaret eder.

Rüyada Siyah Çanta Aldığını Görmek

İş hayatında çok zor günler geçiren rüya sahibinin, yakın bir zamanda çok büyük kazançlar elde edeceğine, büyük fırsatlar ile işinde yükseleceğine, içindeki tüm sıkıntılardan kurtulup hayırlı bir kısmet ile evleneceğine ve bir ömür boyu mutlu ve huzurlu yaşayacağına tabir edilir.

Rüyada Siyah Çanta Taşımak

Yaptığı çalışmalardan yeteri kadar gelir elde edemeyen rüya sahibinin, zor bir döneme gireceğine, bu dönem içinde çok büyük zorluklar çekeceğine, büyük sıkıntılar yaşayacağına, ancak yılmadan azimle çalışarak ve sabrederek karşısına çıkan fırsatları değerlendireceğine ve bu fırsatlardan birini kullanarak yeni bir fırsatın kapısını aralayacağına delalet eder.

Rüyada Siyah Çanta Kaybetmek

İşlerinde çok büyük başarı kazanan rüya sahibinin, yakın bir zaman içinde çok büyük zararlar edeceğine, çok büyük sıkıntılar çekeceğine, iş hayatındaki ve ile hayatındaki baskılardan ötürü ruh sağlığının tehlikeye gireceğine ve karşısına çıkan ve kendisine çok büyük kazanç sağlayacak olan bir fırsatı yeteri kadar iyi değerlendiremeyeceğine ve bu yüzden çok daha kötü durumlara düşeceğine alamet eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Siyah Çanta Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. esen (07 Ocak 2015 saat: 13:09)

    İyi gunler. Saat 11 gibi gordum ruyayi karsi komsumuzu goruyorum elindeb9 aylik erkek bebekmis cocuk ciplak bizde yikamaya getiriyorlar.bizim evmis ama bizim ev degil kucuk banyoda babasiymis cocugun oda 20 yaslarinda suyu ilitiyor. Ben banyo yapmisim buyuk bir kuvet icinde su girdap gibi su giderden akiyor.ama bosalsa da cok su var bende kenarda oturuyorum. Diyorum bosaltayim cocugu burada yikrsiniz diyorum.suyun icindede kopek baligi varmis sadece sirti gozukuyor su biraz kahve rengi gibi

  2. sevda (15 Ekim 2014 saat: 23:51)

    Oncelikle iyi gunler. Ben 18 yasinda ogrenciyim. Çok sık rüya gören bir kisiyim. Ve ruyalarim inandigim için mi ya da gerçekten olduğu için mi bilmiyorum fakat bir şekilde gerçeğe cikiyor. Her neyse. Rüyamda kendi evimizdeydim üniversite sinavina girecegim gunun sabahini gördüm. çok ekstrem bir şekilde sakindim. Hic heyecanlı değildim. Zamanin geçmesini beklerken kapi caldi ve şuanda kus olduğumuz halamla, 5 senedir gorusmedigim amcam geldi. Halam bana sarıldi ve elime bozuk paralar verdi. Daha sonra amcam çok sıkı sarildi çok özlediğini söyledi ve o da kagit para tutuşturdu elime.
    Ve bir de büyük siyah bir çanta verdi bana hediye olarak. İcini acip baktim çok güzel ve geniş bir cantaydi çok mutlu oldum. Daha sonra uyandim.
    Bunun anlamini merak ediyorum. Şimdiden tesekkurler

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,