RuyaTabirleri.com

Rüyada Siyah Ceket Görmek

Rüyada siyah ceket görmek, resmi bir işte başarı elde etmek anlamına gelir. Özellikle resmi dairede görev almak isteyen kişilerin bekledikleri müjdeli haberin yakın zamanda gelmesi sonucu hızlı bir şekilde iş başı yapılacağına, bekar kişiler için yıldırım nikahının söz konusu olacağına da delalettir. Siyah ceketin bir başka anlamı ise kişinin yakınlarından veya sevdiği kişilerden birini kaybetmesi üzerine yas tutacağı ve kabir ziyaretine gideceğine de alamet eder. Genellikle devlet işleri ile alakalı durumlara, yönetici konumuna yükselerek başkaları nazarında da çok saygın biri haline gelineceğine işaret eder.

Rüyada Siyah Ceket Giymek

Evlenmek anlamına geldiği gibi, erkekler için smokin giymek, damatlık giymek şeklinde de yorumlanır. bekar bayanlar için kendisinden yaşça büyük, olgun ve özellikle kendi işinin başında olan, resmi makamlarda ise üst düzey yönetici konumunda olan biri ile evlenileceğine tabir edilir. Siyah ceket giyen kişi geçmişte yaşadığı ve zamanında kişiyi fazlaca etkilemiş olan bir olayın yasının hala tutulduğu anlamına da gelir. Etkileyici bir iş yaşantısının, kişiyi üst makamlara ve itibar kazanmasına neden olacak başarılara imza atacak işler yapmasına da alamet eder.

Rüyada Siyah Ceket Almak

Yaşanan bazı aksiliklerin kişide derin bir karamsarlığa neden olacağını, bundan sonra yapmak istediklerini veya hayallerini çok daha mantıksal çerçevede değerlendireceğini, iş konusunda eski şevkini ve hevesini yeniden kazanmasının zor olacağını ve özellikle psikolojik açıdan uzun sürecek bir dalgalanma sürecine gireceğini işaret eder. Siyah ceket alan kişiler yakınları ile ilgili önemli bir hastalık haberi alarak üzülürler.

Siyah Ceket Görmenin Psikolojik Yorumu

Siyah ceket ruhsal çöküşün, kişinin mutsuzluğunun ve acı çektiğinin göstergesidir. Özellikle yas döneminde olanların hala bu olayları ve yaşanan acıyı üzerlerinden atamadıklarına işarettir. Geçmişinden kurtulamadığı gibi, geleceğine de umutla bakamayan insanların umutsuz dünyalarının rüyalarda ortaya çıkmış halidir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Siyah Ceket Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. Feride (26 Eylül 2015 saat: 11:52)

    Rüyamda kalabalık bir gurup bir yere gidiyoruz yanımda arkadaşlarını var ailemi hatırlamıyorum meydan gibi bir çarşı alanı tarihi bir mekan sanki. Çocuklarından biri sanki yanimizdan kayboluyor onu ararken bir kapıdan içeri girdiğini görüyoruz kapıda bir kadin görüyorum ona soruyorum o da içeri girip orda her şeyi bilen gören kişi olduğunu ona sormami söylüyor koltukta oturan bir kadın konuşuyoruz bana kocanın eski kocanın bıçakla bize saldırdığını söylüyor ben sasiriyorum evet diyorum nerden bilsin sonra bana satırla saldıracağını söylüyor ben ona çocuğumu soruyorum o başka şeyler söylüyor oda kalabalık oluyor çocuklar insanlar sırtında çanta yanındakilerle çıkmak istiyorum çıkarken çekerim yok diyorum bayan çanta ceket olan bir yığın gösteriyor onların içinden siyah bir ceket benim diyip gihorum ustumdede bordo mont koltukta oturan kadına tekrar soruyorum ama o cevap vermiyor etrafında ki cocuklarla ve kucağındaki çocuklarla sakalasiyor kapıdan cikiyrum ama yanındakiler gitmiş oluyor ben onları ararken önce gördüğüm kadın bana yardim edip onları bulamama yardim edeceğini söylüyor yine çarşının içinden kalabalık insan topluluğundan geçiyoruz o esnada koltukta oturan kadını goruyoruz kalabaligin içinde kayboluyor bakıyorum göremiyorum yanındaki bayanla bizimkileri arıyorum. Ararken bir eczane görüyorum bayram olduğu için nöbetçi eczane diyorum cantama bakıyorum ama içimden bendeki ilacın yeteceğini söylüyorum kadına onlar otobuze biner şuyoldan çıkınca durağa varırız diyorum .

  2. Tuğba (15 Eylül 2015 saat: 10:03)

    Rüyamda bir mağazaya girip mavi kot ceket denedim çıkardım beğenmeyip yerine Astım,sonrasında siyah bi ceket daha önerdiler onu da denedim ve çıkardım.bir şey almadan mağazadan çıktım.eşimle sorunlar yaşıyorum bikaç gün öncesi ayrıldık ve sanırım resmi işe başvurmak durumunda kalacağım bunun etkisiyle mi gördüm bilmiyorum.yorumlarsanız sevinirim

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , ,