RuyaTabirleri.com

Rüyada Siyah Ceket Görmek

Rüyada siyah ceket görmek, resmi bir işte başarı elde etmek anlamına gelir. Özellikle resmi dairede görev almak isteyen kişilerin bekledikleri müjdeli haberin yakın zamanda gelmesi sonucu hızlı bir şekilde iş başı yapılacağına, bekar kişiler için yıldırım nikahının söz konusu olacağına da delalettir. Siyah ceketin bir başka anlamı ise kişinin yakınlarından veya sevdiği kişilerden birini kaybetmesi üzerine yas tutacağı ve kabir ziyaretine gideceğine de alamet eder. Genellikle devlet işleri ile alakalı durumlara, yönetici konumuna yükselerek başkaları nazarında da çok saygın biri haline gelineceğine işaret eder.

Rüyada Siyah Ceket Giymek

Evlenmek anlamına geldiği gibi, erkekler için smokin giymek, damatlık giymek şeklinde de yorumlanır. bekar bayanlar için kendisinden yaşça büyük, olgun ve özellikle kendi işinin başında olan, resmi makamlarda ise üst düzey yönetici konumunda olan biri ile evlenileceğine tabir edilir. Siyah ceket giyen kişi geçmişte yaşadığı ve zamanında kişiyi fazlaca etkilemiş olan bir olayın yasının hala tutulduğu anlamına da gelir. Etkileyici bir iş yaşantısının, kişiyi üst makamlara ve itibar kazanmasına neden olacak başarılara imza atacak işler yapmasına da alamet eder.

Rüyada Siyah Ceket Almak

Yaşanan bazı aksiliklerin kişide derin bir karamsarlığa neden olacağını, bundan sonra yapmak istediklerini veya hayallerini çok daha mantıksal çerçevede değerlendireceğini, iş konusunda eski şevkini ve hevesini yeniden kazanmasının zor olacağını ve özellikle psikolojik açıdan uzun sürecek bir dalgalanma sürecine gireceğini işaret eder. Siyah ceket alan kişiler yakınları ile ilgili önemli bir hastalık haberi alarak üzülürler.

Siyah Ceket Görmenin Psikolojik Yorumu

Siyah ceket ruhsal çöküşün, kişinin mutsuzluğunun ve acı çektiğinin göstergesidir. Özellikle yas döneminde olanların hala bu olayları ve yaşanan acıyı üzerlerinden atamadıklarına işarettir. Geçmişinden kurtulamadığı gibi, geleceğine de umutla bakamayan insanların umutsuz dünyalarının rüyalarda ortaya çıkmış halidir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: