RuyaTabirleri.com

Rüyada Siyah Çorap Görmek

Rüyada siyah çorap görmek, genel olarak sıkıntıya işaret eder. Eğer giyilen çorap temiz ve yeni ise bu durumda kişinin sahip olduğu malları ve parayı emin şekilde koruması gerektiğine dair de uyarıcı bir anlama sahiptir. Allah rızası için tüm mallarının zekatının verilmesi gerektiğine de işaret eder. Siyah çorap görmek bazen de rüya sahibi bekar ise evleneceği anlamına gelir.

Rüyada Çorap Görmek

Temiz çorap hayırlı işlere ve evliliğe, güzel bir çorap görmek ise kişinin takdir edilecek işlerle uğraşacağına ve saygın bir kimse olacağına, rüyayı gören bir kadın ise hizmetkar edineceğine yorulur. Eski bir çorap gören kişinin kazancının Allah katında kabul görülmediğine ve mallarının zekatını vermediğine delalettir. Rüyada görülen çorap hem eski, hem de kötü kokuyor ise, bu durumda kişinin çevresinde dedikodu yapan kimseler olduğuna ve can sıkıcı olaylar yaşayacağı anlamına gelir.

Rüyada Çorap Satın Almak

Rüyasında çorap alan kişinin parası ve malı artar. İşinde yeni atılımlar yapar ve zengin olur. Kendisine çorap hediye edildiğini gören kişinin ise içinden çıkamadığı bir mevzuda yardım alıp işleri yoluna koyacağına işarettir. Rüyada alınan çorabın kaçtığını gören kişi ise yeni bir aşka yelken açar. Çorap kaçması her türlü maceraya da delalet eder. Tanımadığı birinin çorabını alan kişinin kocası ya da karısı vefat eder.

Rüyada Renkli Çorap Görmek

Siyah çorap varlıklı bir kimseye, beyaz çorap ise bekar erkek için çok güzel bir bayanla evlilik yapacağına yorulur. Rüya sahibi bayan ise ve beyaz çorap giyiyorsa zengin bir eşe sahip olur. Rüyasında kırmızı çorap gören kişi iyi yürekli bir eşe sahip olur. Yeşil çorap gören kişi namuslu bir hayat sürer ve evleneceği kişi de namusuna düşkün olur. Görülen çorabın üzerinde işlemeler var ise bu durumda evlenilecek kişi hem maddi açıdan zengin olur, hem de pek çok iyi huya sahip olur.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!