RuyaTabirleri.com

Rüyada Siyah Deniz Görmek

Rüyada siyah deniz görmek, kötü ve üzücü haberler almak, işlerde yaşanan düzensizlikler ve karışıklıklar yüzünden zor zamanlar geçirmek demektir. Kişinin bugüne kadarki huzurlu, mutlu hayatına gölge düşeceğini, evli kişilerin eşleriyle aralarında güvensizliklerin baş göstereceğini ve kıskançlıklar yüzünden kavga edilmesiyle hanedeki huzurun, beraberliğin zarar göreceğini tabir eder. Durgun siyah deniz düşmanlara işaretken, dalgalı siyah deniz kişinin büyük rakiplerle mücadele edeceği bir iş kuracağını, sorunlar çıksa da, yıpransa da amacına ulaşacağına alamet eder. Siyah deniz birbirinden değişik şekillerde yorumlandığı için, bazı yorumcular kişinin elde edeceği asalete ve saygınlığa, işte kudret sahibi olmaya da delalettir. Bir sıkıntı atlatacak olan rüya sahibinin bu tecrübe sayesinde hayatı ile alakalı konularda farklı kararlar alacağını, yeni bir dönemin başladığını da bildirir.

Rüyada Siyah Denizde Yüzmek

Dalgalı siyah denizde yüzmek hayat şartlarının ağır olacağına, mutluluğu yakalamak için çok uğraşacak olan rüya sahibinin inatçı kişiliği sayesinde isteklerine ulaşacağına yorumlanır. Küçük yaşlardan itibaren çabalayarak ayakta kalmaya, her zorlukta yılmadan dik durmaya delalet olan rüya, refaha ermek için sabırla beklemek ve çalışmaya devam etmek gerektiğini ifade eder. Harcamaların makul seviyede tutulmasının yaşanacak bir ekonomik krizin önüne geçeceğini işaret eder.

Rüyada Dalgalı Siyah Deniz Görmek

Önümüzdeki günlerin kişi için son derece yoğun ve çetin geçeceğini işaret eder.  Ev hayatıyla ilgili sorunların kardeşler arasında husumete ve kavgaya neden olacağına, eş ve çocuklar arasındaki uyumsuzluğa, eve gelen kıskanç ve dedikoducu bir komşuya yorumlanır. Duyulacak haksız sözler yüzünden sevilen biriyle aranın açılmasına ve küskünlük yaşamaya da delalettir.

Rüyada Siyah Deniz Görmenin Psikolojik Yorumu

Karamsar düşüncelere kendisini kaptırmış rüya sahibinin geçici sorunlarını dahi büyüttüğünü ve küçük bir aksilikte dahi motivasyonunu, direncini yitirdiğini işaret eder. Kendini güvensiz ve eksik hissetmenin, kompleks sahibi olmanın da ifadesidir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Siyah Deniz Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. ecenur (05 Aralık 2016 saat: 19:51)

    merhabalar bu gördüğüm rüyadan çok etkilendim ve acilen yorumlanmasını istiyorum. Ailece denize gitmişiz babam ve ben kumsalda oturyoruz annem ve ablam denizin içindeler ama tek onlar denizin içinde içimde bi sıkıntı var rüyamda hava hafif kararmış gibi deniz koyu mavi korkunç ve çarşaf gibi annemlere çıkın diye bağrırken birden dev korkunç bir balık denizden havya doğru fırlıyor ve ben çok korkuyorum ama annemle ablam hiç korkmuyor balık onlara değil bana yöneliyor sanki ve birden dev dalgalar oluyor üstüme geliyo sanki dalgalar. balık en son denize girerken kuyruğu deniz kızın kuyruğunun büyük hali bunu çok belirgin görüyorum ve balık kıyaya ölüymüş gibi babamın tam yanına vuruyor babam öldü sanıp yaklaşınca birden gözünü açıyor ben kabinde kapının arkasında saklanıyorum ve birden beni görüp bana yöneliyor sardırmaya çalışıyor sonra uyandım lütfen yorumunuzu bekliyorum teşekürler şimdiden.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , ,