RuyaTabirleri.com

Rüyada Siyah Duman Görmek

Rüyada siyah duman görmek, hayırla alakalandırılmaz ve kişinin canını sıkacak, moral bozukluğuna neden olacak bazı gelişmelerin haberini verir. Siyah duman duyulacak kötü sözlere veya bir tartışma esnasında olayın büyüyerek kalıp kıracak noktaya gelmesine yorulur. Uzakta bir yerde siyah duman görmek ise geçmişte bırakılan bir ilişkinin yahut arkadaşlığın bugünlerde bazı dedikodularla yeniden gündeme geleceğine, bu kimsenin söylediği olumsuz sözleri duyarak üzülmeye yorumlanır. Siyah duman görmek kişinin kendisine çeki düzen vermesi gerektiğine de işaret eder ve etraftaki kem gözlü kimselerin nazarına gelmemek için tedbir almaya, herkese hemen güvenmemeye dikkat edilmesi gerektiğini bildirir. Tanıdık bir evin üstünden siyah duman çıkması o kimselerle ilgili bazı olumsuz haberler duymak, bir tanıdığın hastalandığını işitmek manasına gelir.

Evinin Tepesinde Siyah Duman Görmek

Kendi evinin tepesinde siyah duman çıktığını görmek, aile içinde yaşanacak tartışmalara, fikir ayrılıklarına alamettir. Ev içinde birlik ve beraberlik kalmayacağını, bir süre boyunca kişinin kendisini evinde huzurlu hissetmeyeceğini bildirir. Aileden birinin hastalanacağını ifade ederken, dışarıdan gelen insanların ev içinde huzuru bozacak laflar edeceklerine de dikkat çeker. Evin üstündeki siyah duman geçici sıkıntıların, evdeki gerginliklerin habercisidir.

Rüyada Siyah Dumandan Kaçmak

Rüya sahibinin etrafında olup bitenlere karşı çok dikkatli olduğunu ve kendi hayatını korumak adına her zaman tedbirli davrandığını bildirir. Özellikle başına gelecek olumsuzlukları önceden sezdiği için kolayca sıkıntılardan sıyrılacağına, kendisini de, ailesini de kötülüklerden uzak tutacağına yorumlanır. Aileyi her şeyden üstün tutmak, kıskanç ve fesat insanlardan uzak durmak demektir. Siyah dumandan kaçmak bir hastalığı daha başındayken atlatmak ve kısa sürede iyileşmek anlamına da gelir.

Rüyada Siyah Duman Görmenin Psikolojik Yorumu

Karamsarlığın ifadesi olan rüya, kişinin içinde bulunduğu şartların sadece kötü yanlarına odaklandığını, morali bozukken olan iyi şeylerin farkına varmakta zorlandığına dikkat çeker. Küçük sorunları büyütmenin, zihin yorgunluğunun ve düşüncelerde netlik sorunu yaşamanın da ifadesidir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!