RuyaTabirleri.com

Spiritüel rehber Aslı Kaplandar'ı takip etmek için tıklayın!

Rüyada Siyah Elbise Giymek

Rüyada siyah elbise giymek, pek çok şekilde tabir edilir çünkü siyah rengin birden fazla anlamı var. Siyah bazen ağır başlılığa, makam sahibi olmaya, başarıya işaret ederken bazen de üzüntüye, kedere ve sıkıntıya rivayet edilir. Dolayısıyla rüyada siyah elbise giymek de bazen mutluluk ve sevinç bazen de mutsuzluk ve gözyaşı olarak kabul edilir.

Rüyada Siyah Elbiseli Kadın Görmek

Rüyada siyah elbiseli kadın görmek, yüksek makama erişmeye, devlet kurumlarındaki bir göreve getirilmeye, mesleğinde merdiven atlamaya alamet ederken bir diğer yandan da zor günler geçirmeye ve aynı zamanda kendini hep geride tutmaya ve gizlenme çabası içine girmeye rivayet edilir.

Rüyada Siyah Etek Görmek

Rüyada siyah etek görmek de siyah elbiseli kadın görmek gibi tabir edilir. Rüya sahibi için başarı elde etmeye ve kariyer edinmeye rivayet edilir. Memur, siyasetçi ya da kamu görevlisi olmaya ve garanti bir işe kavuşmaya işaret eder.

Rüyada Siyah Gömlek Giymek

Bir kişi rüyasında siyah gömlek giydiğini görürse o kişinin neşesini, ağız tadını ve sağlığını kaybedeceği kadar kötü günler geçirecektir diye tabir edilir. Kişinin zor günler geçireceğine, kırılacağına, ağlayacağına ve dertleneceğine alamet eder.

Rüyada Siyah Çorap Giymek

Rüyada siyah çorap giymek, rüya sahibinin eş dolayısıyla hayatının değişeceğine, bir elinin yağda bir elinin balda olacağı bir hayatı olacağına, geçim sıkıntısının ve para derdinin olmayacağına, hiçbir zaman yokluk içine düşmeyeceğine rivayet edilir.

Rüyada Siyah Kaban Giymek

Rüyada siyah kaban giymek, güzel bir hayat yaşamaya, malının artmasına, şansının ve kısmetinin açılmasına ve konfor içinde olmaya tabir edilir. Rüya sahibinin hayattan yana yüzünün güleceğine, kafasının rahat olacağına, hiçbir zaman maddi sıkıntı çekmeyeceğine rivayet edilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: