RuyaTabirleri.com

Rüyada Siyah Eşarp Görmek

Rüyada siyah eşarp görmek, saygınlık kazanılacak işler yapmaya ve kişinin başka insanların gözünde değerli hale geleceğinin ifadesidir. Aynı zamanda resmi dairelerde işleri olanların bir aracı sayesinde kolaylıkla sorunlarını çözeceklerini, resmi makamlarda işe başlayacaklarını veya devletle iş yapacaklarını da bildirir. Genç bir bayanın siyah eşarp görmesi, eğer bekarsa karşısına iş güç sahibi, kendi firmasının başında duran, maddi anlamda herhangi bir sıkıntısı olmayan biriyle evleneceğini, kişi evliyse çocuklarının devletin üst kademelerinde görev alacaklarını ve sahip oldukları iyi eğitim sayesinde her alanda kendilerini kanıtlama fırsatı bulacaklarını delalet eder. Yaşlı bir bayan siyah eşarp görürse çocuklarından yana şanslı olacağını, bir erkek siyah eşarp görürse eşinin iffetiyle gurur duyacağını ve yapacağı evlilik sayesinde yüzünün güleceğini bildirir.

Rüyada Siyah Eşarp Takmak

Hem iyi, hem de kötü anlamlara sahip bir rüyadır ve başa takılan siyah eşarp genellikle kişinin yas dönemine girmesine neden olacak üzücü bir haber alacağını veya bir yakınını kaybetmekten dolayı gözyaşı dökeceğini bildirir. Namusuna ve ahlaki değerlere düşkün biri olunduğunu da vurgulayan rüya, yakın geçmişte yaşanan bazı şanssızlıkların hala kişiyi üzdüğüne, kısa bir süreye kadar da bu ruh halinin devam edeceğine alamettir.

Rüyada Siyah Eşarp Almak

Kimseye minnet duymadan yaşamak ve şartlar ne olursa olsun, her zaman kendi ayakları üstünde durmak demektir. Rüya sahibinin hayatını kazanırken kendi kararlarını aldığını, başkalarının kendisini yönlendirmesine izin vermediği gibi, doğru bildiği yoldan şaşmayacağını ifade eder. Bir erkek eşine siyah eşarp alırsa dini konulara yöneleceğini, aile üyelerinin de İslami kurallar çerçevesinde yaşamaya başlayacağını, ilim irfan sahibi evlatlara sahip olmak suretiyle huzurlu bir hayat sürüleceğini tabir eder.

Rüyada Siyah Eşarp Görmenin Psikolojik Yorumu

Siyah eşarp simgesel olarak yas, üzüntü ve acı çekmenin işaretidir. Kişinin kalbini sıkan, ruhunu daraltan meseleleri olduğunu, hayatındaki bazı kayıpların etkisinden kurtulamadığını da bildirir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!